SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

CMWP SDP protestuje przeciwko próbom wykluczenia katolików z debaty publicznej

Rezygnacja MOCAK-u i Galerii Sztuki Bunkier w Krakowie ze stałego patronatu medialnego Radia Kraków została przyjęta z oburzeniem przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP. - To zdumiewająca próba kwestionowania autonomii programowej radia - komentuje dr Jolanta Hajdasz, szefowa CMWP.

Dołącz do dyskusji: CMWP SDP protestuje przeciwko próbom wykluczenia katolików z debaty publicznej

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
chaj
Właśnie na tym polega wolność mediów, iż popieramy tę stację, z którymi poglądami się zgadzamy, bo tworzą materiały rzetelne, są dalekie od ksenofobii, przeciwstawiają się rasizmowi i antysemityzmowi. No i nie bronią przestępców seksualnych. Arcybiskup J. może mówić wszystko , moze te treści rozpowszechniać za swoje pieniądze. Teraz mamy promocje jego osoby, kontrowersyjnej, dyskryminującej Polaków w radiu państwowym. Czy państwo powinno promować osoby kontrowersyjne? Moim zdaniem nie. Katolicy powinni płacić ma swoje media, które mogą promować wszystko. Warunek : zgodne z prawem.
odpowiedź
User
Szacunek
za postawę dla Krakowskiego Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK i Bunkra Sztuki.
Stale, od 2015 roku, "partia" i Kościół zawłaszcza pole wolności obywatelskich. Gotowanie żaby trwa.
odpowiedź
User
fj
Gdy katolicy upominają się o swoje prawa i szacunek do wiary to nagle są wykluczani w imię tolerancji.


Jakie prawa katolików są w Polsce naruszane?
odpowiedź
<