SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Radio ZET: Michał Celeda na stałe redaktorem naczelnym, a Agnieszka Woźniak dyrektorem muzycznym

W Radiu ZET Michał Celeda został na stałe mianowany redaktorem naczelnym, a Agnieszka Woźniak - dyrektorem muzycznym. Oboje pełnili te obowiązki od jesieni ub.r.

Dołącz do dyskusji: Radio ZET: Michał Celeda na stałe redaktorem naczelnym, a Agnieszka Woźniak dyrektorem muzycznym

27 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Na stałe, na chwilę
Czapeczka Agorze nie będzie do niczego potrzebny. Nie ma się co łudzić. Ani pomysłu, ani talentu, ani kompetencji. Mają lepszych speców od wypełniania dziury w eterze.
25 5
odpowiedź
User
:(
Przepraszam, ale jeśli nadal zamierza tak sie nosić, to niepowazny koles.

Ale to z drugiej strony dobrze bo źle życzę Agorze.
11 7
odpowiedź
User
pavv
Po co w radiu które gra polecane odgórnie kawałki przy wykorzystaniu 8 GB pendrive jakiś dyrechtor muzyczny? I tak jego robota polega na układaniu w kompie kolejności z góry ustalonych utworów oczywiście pod warunkiem, że żaden z tych utworów nie trwa dłużej niż 2,5 min.
26 6
odpowiedź
User
Clandestono
Tego typu „rozgłośnie” nie potrzebują szefów muzycznych. 50 zgranych do bólu utworów na rotację, by stworzyć płytką i nieciekawą playlistę wrzucić może każdy.
18 4
odpowiedź
User
Dziennikarz Zet
Jeśli Agora nie chce stracić pieniędzy, które zainwestowała i nie mieć kolejnego biznesu, z którym ma problem powinna zatrudnić Kozyrę.
23 11
odpowiedź
<