SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ziemkiewicz musi przeprosić Dryjańską na Onecie za wpis o zdeformowaniu. „Sąd postanowił mnie zrujnować na rzecz RASP”

Sąd Apelacyjny w Warszawie zmienił wyrok pierwszej instancji, nakazując publicyście „Do Rzeczy” Rafałowi Ziemkiewiczowi przeproszenie dziennikarki naTemat.pl Anny Dryjańskiej za wpis twitterowy, w którym zasugerował, że „jest zdeformowana, a jednak ją mama urodziła”. - Sąd Apelacyjny w Warszawie postanowił mnie właśnie zrujnować na rzecz koncernu Ringer Axel Springer - skomentował Ziemkiewicz, oceniając, że publikacja przeprosin może kosztować nawet ponad 100 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Ziemkiewicz musi przeprosić Dryjańską na Onecie za wpis o zdeformowaniu. „Sąd postanowił mnie zrujnować na rzecz RASP”

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lnq
Ziemkiewicz-pseudointelektualista w końcu poczuje we własnej kieszeni odpowiedzialność za słowa
17 15
odpowiedź
User
poPO
Ziemkiewicz skomentował wypowiedź Dryjańskiej o "zmuszaniu kobiet do rodzenia zdeformowanych płodów”. Wyrok z nakazem wykupu płatnych ogłoszeń w mediach, nie związanych ze sprawą, budzi kontrowersje. Sędzia moźe wskazać dowolną witrynę na całym świecie i w majestacie prawa zrujnować skazanego.
20 11
odpowiedź
User
Jutrzen
Ta sama sprawa, dwa różne sądy i dwa przeciwne sobie orzeczenia. Dziurawe prawo mamy, ale kto by się tam przejmował...
24 4
odpowiedź
User
ggg
zasłużył sługa PiSu
12 12
odpowiedź
User
Gary
To jak nic PiS ma większość konstytucyjną...
11 12
odpowiedź
<