SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Co dziesiąty polski konsument należy do społeczności LGBT+

Członkowie społeczności LGBT+ stanowią 10 proc. polskich konsumentów. Są zamożni, mają dużą siłę nabywczą i chętnie inwestują w siebie - wynika z badania firmy Nielsen.

Dołącz do dyskusji: Co dziesiąty polski konsument należy do społeczności LGBT+

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jaro-zombiak-sodomita
"Częściej wychodzą do barów czy na dyskoteki, co szczególnie jest zauważalne wśród osób po 40. roku życia" - a może heteroseksualni w tym.czasie czytaja dzieciom ksiazki na dobranoc?

Badania czytelnictwa dobitnie temu przeczą, zatem nie opowiadaj bajek. Szczególnie patole+ czytają... etykiety na bełtach.
40 40
odpowiedź
User
hej
Jeśli te dane są prawdziwe, to oznacza, że LGBT jest dziś tylko dwa razy mniej niż naprawdę praktykujących katolików. Tylko dwa razy mniej! Teraz już rozumiem, dlaczego kościół tak się boi lgbt. Bo traci władzę.
30 60
odpowiedź
User
X
Nielsen = wiarygodność.
Przykład oksymoronu
51 26
odpowiedź
User
aaa
Max 2% ich jest. Mnie to tam nic do tego, ale naprawdę, nie pomagacie im kłamiąc w takich sprawach. No bo po co to robicie.
44 24
odpowiedź
User
Obserwator mediów
Niestety większość z komentujących negatywnie firmę za badania cechuje brak własnej opinii i powielają opinie już wypowiedziane przez prawicowych słabeuszy. Co do badań nie ma co się bulwersować osoby LGBT mają większy potencjał w wielu dziedzinach życia. Mają inne cele życiowe oraz szybciej zarabiają kasę dzięki mobilności (osoby heteroseksualne posiadające dzieci rzadziej zmieniają miejsce zamieszkania w celu zmiany zatrudnienia, prowadza bardziej osiadły tryb życia i częściej korzystają z pomocy społecznej i programów np: 500 plus), wysokiemu wykształceniu są po prostu zamożniejszymi istotami. Co doskonale wykorzystują ludzie biznesu i kierują specjalne oferty do takich osób. Ne oszukujmy się, markowe ubrania, sprzęt usługi raczej dostępniejsze są dla osób LGBT i samotnych singli aniżeli do 5 osobowej rodziny. Nie mamy co się obrażać to w końcu nasze dorosłe dzieci LGBT lepiej żyją od nas i niejednokrotnie dzięki nim my zycjemy bo otrzymują nas na skromnych emeryturach. Państwo jako układ polityczno - społeczny na wszystkim kierunkach życia nas zawodzi okradając nas i wmawiając nam jak mamy żyć. Środowisko LGBT to nie kosmici tylko nasze dzieci, to może być twój brat lub siostra , kuzyn kuzynka, kolega, koleżanka, nie ma co na nich swój brud wylewać tylko godnie żyjmy obok siebie a zyskamy na tym wszyscy więcej.
46 35
odpowiedź
<