SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rejestracja wszystkich kart pre-paid to ingerencja w swobodę umów, wyłączenia numerów przypadną w najgorszym okresie (opinie)

- Obowiązek rejestracji wszystkich działających na rynku kart pre-paid pod groźbą ich wyłączenia to ingerencja w swobodę umów i działanie prawa wstecz, operacja powinna być prowadzona w oparciu o doświadczenia innych krajów, a odcięcie pre-paidów od sieci może nastąpić w najgorszym możliwym okresie świąteczno-noworocznym - oceniają Katarzyna Szymielewicz, Marcin Gruszka i Wojciech Jabczyński.

Dołącz do dyskusji: Rejestracja wszystkich kart pre-paid to ingerencja w swobodę umów, wyłączenia numerów przypadną w najgorszym okresie (opinie)

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PIS=SS-mani
Tu nie chodzi o rejestrację kart.Tu chodzi o coś innego.Czy nikt nie widzi że chcą nas totalnie kontrolować?A nowy pomysł który może wejdzie w życie-Dowód osobisty w telefonie!PO CO IM TO! Nie przypomina wam to początek dyktatury.Totalna inwiligacja.Pamiętacie może historie,już był ktoś taki jak Hitler.
13 8
odpowiedź
User
Komedia
PLUS już wprowadził obowiązek rejestracji kart sim, nawet tych, które się już posiada i były w użyciu. To jest żart? Przecież obowiązek rejestracji tych kart miał być do lutego 2017.
8 8
odpowiedź
User
sara
pis dąży do stworzenia państwa policyjnego wszechobecny monitoring rejestracja kart i co jeszcze wymyślą a wymyślą na pewno dążą do totalnej inwigilacji i kontroli nad obywatelami, cała ta sprawa uderza w operatorów ja mam to gdzieś zaopatrzyłam się w dwie zapasowe karty zarejstrowane w różnych miejscach polski dziwi mnie stanowisko MSW że nie protestuje uderzy to w policję jeżeli ktoś popełni przestępstwo w krakowie i użyje karty zarejestrowanej w gdańsku na jakiegoś menela to życzę suksesów w śledztwie i znalezienie winnego w przysłowiowym berdychowie i przenoszenia sprawy z miasta do miasta skutek zwiększenie etatów efekt państwo policyjne a do tego dąży pis
8 8
odpowiedź
User
Gorszy sort
Szlag mnie trafia jak kretyn pisze: Obowiązek rejestracji kart prepaid istnieje w innych krajach. Ale warto przypomnieć, że np. w Wielkiej Brytanii olano ten obowiązek po szczegółowej analizie.. W Meksyku wycofano się po trze latach. I jak przywołujecie jakieś kraje to w Korei u Kim Dzon Una kobiety mogą nosić fryzury uwzględnione w wykazie (Jest 14 modeli). Młodzi mężczyźni mogą nosić włosy do 5 cm długości. Czy to też nasi rządzący kretyni wprowadzą?
8 8
odpowiedź
User
ALEX
Ja mam zwykłą kartę SIM w T-Mobile, jednak dostałem sms,że muszę zarejestrować kartę.Rząd Polski zrobił Państwo policyjne a teraz udało mu się obejść Ustawę AKTA.
8 8
odpowiedź
<