SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rekord TOK FM, coraz gorsze wyniki Trójki i Jedynki

W okresie od lutego do kwietnia br. na pozycji lidera rynku radiowego w Polsce znalazło się RMF FM. Największy wzrost słuchalności w zestawieniu zanotowało TOK FM. Z kolei na czele spadków była Trójka - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Rekord TOK FM, coraz gorsze wyniki Trójki i Jedynki

41 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nie dla TVPiS i radia PiS
Maciej konserwatywny:

PiSowi jest potrzebny abonament aby nadal mógł prać mózgi i wciskać swoją wersje rzeczywistości której nie ma. Ja się nie zgadzam aby moje pieniądze szły na programy kościelne i patriotyczne. Jak słyszę takie audycje to radio wyłączam. Nie trawie sztucznego patriotyzmu wg PiSu. Jeżeli to jest misja radia i telewizji to wolę oddać odbiorniki na złom. Telewizor już wyrzuciłam.
odpowiedź
User
mła
Najciekawszego w tych tabelach nie widać. Skoro trzymiesięczne fale dla 1ki i 3ki spadają już drugi raz to znaczy że miesięczne wyniki poleciały na łeb. Prawdziwy zwał będzie za miesiąc gdy z fali zniknie luty który dla obu stacji był jeszcze niezły. Dobra zmiana dynamizuje proces upadku publicznego radia.
odpowiedź
User
Maciej konserwatywny

PiSowi jest potrzebny abonament aby nadal mógł prać mózgi i wciskać swoją wersje rzeczywistości której nie ma.

Ta wersja rzeczywistości jest i ma się dobrze.

Ja się nie zgadzam aby moje pieniądze szły na programy kościelne i patriotyczne.

A ktoś cię pyta o zgodę? Abonament musi być i kropka, czy się komuś podoba, czy nie. Tak jak wszelkie inne podatki, które też zapewne mało kto płaci z przyjemnością, ale płaci, bo musi.
A programy kościelne i patriotyczne to jeden z tych ważniejszych elementów misji mediów publicznych. Takich programów nie będą produkować nadawcy komercyjni, więc media publiczne wypełniają ważną lukę.


Jak słyszę takie audycje to radio wyłączam.

Wyłączaj - nikt ciebie nie zmusza do słuchania.

Jeżeli to jest misja radia i telewizji to wolę oddać odbiorniki na złom. Telewizor już wyrzuciłam.

Jak tylko wejdą nowe przepisy dotyczące ściągalności abonamentu, płacić go będą musieli WSZYSCY (z wyjątkiem zwolnionych z opłat), bez względu na posiadanie czy nieposiadanie odbiorników. Będzie domniemanie, że każdy ma w swoim gospodarstwie domowym sprzęt umożliwiający odbiór mediów publicznych. Tak więc możesz sobie powyrzucać...
odpowiedź
<