SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rekordowe wyniki TVN24 w ostatnich dniach. Stacja tuż za TVP1 i ze sporą przewagą nad TVP Info i TVP2

Najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w okresie od 17 do 19 lipca br., czyli podczas wizyty pary książęcej w Polsce oraz  wydarzeń sejmowych związanych z ustawą o Sądzie Najwyższym był Polsat. Na czwartym i piątym miejscu uplasowały się kanały newsowe TVN24 i TVP Info, które miały lepsze wyniki niż m.in. TVP2, a 13. miejsce zajął Polsat News - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Rekordowe wyniki TVN24 w ostatnich dniach. Stacja tuż za TVP1 i ze sporą przewagą nad TVP Info i TVP2

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
To ino ja
Na szczęście oglądanie tv (TVpis czy TVN) nie przekłada się na preferencjie wyborcze Polaków. I bardzo dobrze bo to by była dopiero tragedia że ludzie wierzą bardziej celebrytom niż własnym poglądom.
18 30
odpowiedź
User
marketer
to teraz na bank pisowscy degeneraci zajmą się mediami i spróbują przejąć TVN24. Nadawać może tylko kłamliwa i zdradziecka TVP INfo.
42 17
odpowiedź
User
Krycha z Wałbrzycha
za chwilę spamer Maciej z Konserwy powie, że to lewacy oglądają. bardzo dobrze. może lewacy odbudują Polskę, którą niszczą prawacy. wiwat TVN24!

Spam - niepożądana informacja przesyłana za pośrednictwem poczty elektronicznej lub publikowana na grupach dyskusyjnych, forach itp.
Nie jestem spamerem. Nie rozpowszechniam żadnych informacji. Wyrażam tylko swoje zdanie i to, że jest to zdanie odmienne od twojego, nie znaczy, że jest to spam!

I to prawda - TVN 24 jest oglądany przez lewaków. Oni nabijają mu słupki oglądalności. Wysokie słupki oglądalności nie świadczą jednak o wysokim poziomie merytorycznym tego kanału. TVN 24 uważam za śmieciowy kanał.


Każdy inteligentny czytelnik widzi, że to nie jest wPiS Maćka z Radomia. Niemożliwe by Maciek PiSał o 7.01 bo w tym momencie otwiera hurtownię i uruchamia konserwatywne kasy fiskalne. A ma mnóstwo roboty bo w ten weekend ma promocję na dmuchawy. 10% upust za okazaniem legitymacji członka PiS.
Oczywiste zatem, ze jest jest to wPiS lewackiego podszywacza, który się błaźni bo się ściga na słupki.
26 9
odpowiedź
User
prawnik
Śmiechy śmiechami... A jesienią najpierw "repolonizacja" mediów oznaczająca likwidację mediów prywatnych.
Potem zmiana ordynacji wyborczej tak, by partia otrzymująca 33% głosów wygrywała wybory, choćby inna partia otrzymała 66% (da się to zrobić manipulując okręgami; zabieg taki nazywa się od XIX-wiecznego gubernatora "gerymanderką").

A potem? Są dwa scenariusze: ten bardziej prawdopodobny, to trwałe wkroczenie na ścieżkę upadku, prowadzące do takiego osłabienia kraju, że w nie aż tak dalekiej przyszłości któryś z naszych sąsiadów zapragnie wcielić nas do "Megarusi" lub innego podobnego tworu.
Mniej prawdopodobny: otrzeźwienie Narodu i zawrócenie ze ścieżki upadku.
40 12
odpowiedź
User
LM
TVP to zakłamana propaganda, a utwierdziło mnie w tym nie pokazanie protestu przed sejmem w trakcie Komisji Sprawiedliwości. TVN24, oby tak dalej!
48 25
odpowiedź
<