SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Rusza kwartalnik „Holistic News” z reportażami z całego świata

Od piątku, 22 marca br. na rynku ukaże się kwartalnik „Holistic News” wydawany przez Deweloper Media - spółkę, która do tej pory posiadała serwis o tym samym tytule. Pismo będzie się skupiać na reportażach, z redakcją współpracują dziennikarze z całego świata. Redaktorem naczelnym został Mariusz Zawadzki.

Dołącz do dyskusji: Rusza kwartalnik „Holistic News” z reportażami z całego świata

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Józefina
bez pomysłu, bez spójnego wizerunku, takie wtórne, generalnie "lewackie", ale i w tym "lewactwie" naśladowcze, i piszą o "wszystkim" - w tym na tematy popularno-naukowe, LGBT, biednych dzieciach z Afryki, i jakieś "newsy" typu pożar Notre-Dame, ale ma się wrażenie, że ktoś już to wcześniej i lepiej opisał; najlepszy przykład naśladowania to wywiad ze St. Gomułka (w tym samym czasie, trochę wcześniej wywiad z nim był w polskim Newsweeku). Last but not least - od prawie 2 miesięcy na portalu nie są w stanie stworzyć treści w zakładce "o nas" (info o redakcji itd.). Właścicielem tego też jest dziwny gościu- niejaki Michał Dz. - współwłaściciel m.in. firm Murapol i Cavatina, słynie z mobbingu i traktowania pracowników jak śmieci. Wiec pewnie i tym tworem też tak zarządza.
2 0
odpowiedź
User
Luk
Ilość hejtu pod adresem nowego pisma przeraża, wiem że ta branżą jest w Polsce płatna słabo ale komentujący sprawiają wrażenie desperatów.. Nie interesuje mnie właściciel jako czytelnika spoza branży tylko co dostaje za 14zl a jest całkiem nieźle, nie ma skrętów politycznych i pseudo intelektualnych wycieczek ala GW. Dowiedziałem się czegoś o tematach które normalnie mnie nie zajmują ale są ciekawe jak czemu nie lecimy na Marsa i czym zastępowana jest tradycyjna religia. Kolory pisma trochę smutne, szata graficzna ani minimalistyczna ani nowoczesna. Ogólnie 4ka z nadzieją że będzie lepiej.
0 0
odpowiedź
User
krasnal
groch z kapustą w treści i tematach , niech nikt nie nazywa krytyki hejtem, bo to przegięcie- to już krytyka zakazana? poza tym mnie specjalnie nie interesuje pismo czy portal, na którym lansuje się wypowiedzi zwolennika kazirodztwa czyli p. Hartmanna . jak się jest poważnym portalem, to się zamieszcza na portalu info o redakcji; a nawet tego już nie mają , bo mieli taką zakładkę "o nas" - zlikwidowali. mnie jednak bardzo interesuje to , kim jest właściciel pisma , bo osobiście nie jest dla mnie wiarygodny gościu , który jest podły wobec swoich pracowników, a w swoim pisemku lansuje się na szlachetnego człowieka renesansu i autorytet moralny, schiza jakaś, a poza tym to ja hipokryzji i zakłamania nie cierpię. a jak zechcę się czegoś dowiedzieć popularno-naukowego, to zawsze jest Discovery , a marnej kopii Wyborczej czy naTemat mi nie trzeba .
1 0
odpowiedź
<