SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

SDP apeluje o przywrócenie Witolda Gadowskiego na antenę Jedynki. "Pochopna decyzja, psuje debatę publiczną"

Witold Gadowski pod koniec maja br. zakończył współpracę z Polskim Radiem w trybie natychmiastowym, jako powód kierownictwo Jedynki podało zmiany w ramówce. Zarząd główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w wydanym właśnie oświadczeniu ocenia, że „sytuacja ta psuje debatę publiczną w Polsce i jest działaniem na szkodę mediów publicznych w Polsce”.

Dołącz do dyskusji: SDP apeluje o przywrócenie Witolda Gadowskiego na antenę Jedynki. "Pochopna decyzja, psuje debatę publiczną"

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dd ee rr ii cc kk
coSlychacAdm.i.n?CzarnaListaSkryptuSztucznejInteligencjiPuchnieNadal?WiemyZeJestesNiemowa,SkrytaFrancaPortalowa.dalejBedeCiedusiIPrawdadoZlegoKusil.MojePsotyWKoncuPolamiaCiWirtualneGnoty:)

IleWersjiModyfikacjiMojegoNickadodalesAdMMMinNaCzarnaListeSkryptuBlokujacegoNiewygodnycHKomentujacych?PrzeciezJuzWieszZeNaFachowcaTakieSztuczkiNiedzialaja:)

JesliZobaczeTakaKoniecznoscToKazdaGrupeAdmiNistratOrowZlamieZrobieCoZechceTakJakUczynilemNaInteriiCzyWirtualnejPolsce.JakToLecialo...JeszczeSieTakiNieNarodzilCOdalbyMIrade...

zapraszaMdOmnieNAadresChomikuj pl.wpiszNazweiMojegoNicka w ww yy ss zz uu kk ii ww aa rr cc ee...
odpowiedź
User
56
SDP apeluje: nasz kolega nadal powinien u was zarabiac ! Nie tylko u Karnowskich!
odpowiedź
User
...jola
Przywrócić i to jak najszybciej i nie kompromitować się
odpowiedź
<