SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Trójka z największym spadkiem, Jedynka z najgorszym wynikiem w historii. Rosną TOK FM i Antyradio

W drugim kwartale br. na pozycji lidera rynku radiowego w Polsce znalazło się RMF FM. Największy wzrost słuchalności w zestawieniu zanotowało TOK FM. Na czele spadków była Trójka, a PR I Polskiego Radia miał najgorszy wynik w historii badania - raport Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Trójka z największym spadkiem, Jedynka z najgorszym wynikiem w historii. Rosną TOK FM i Antyradio

64 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
maja
Przestałam słuchać a jeszcze płacę. Taka głupia jestem;-(
51 15
odpowiedź
User
zamaskowany
Proszę państwa, każdy inteligentny czytelnik wie, że wszystko, co jest ambitne i wartościowe, z reguły jest niszowe i nie zgromadzi tylu odbiorców, ile potrafi zgromadzić komercyjno-lewacka papka. Ktoś, kto jara się wyłącznie słupkami oglądalności i nie próbuje analizować zawartości merytorycznej, po prostu się błaźni i kompromituje. Polskie Radio przeszło przez ostatnie 1,5 roku rewelacyjną zmianę, nastawiło się na innego, lepszego odbiorcę. Wreszcie można powiedzieć, że Polskie Radio wypełnia misję, szczególnie PR1 i PR24 (tylko Trójkę warto byłoby jeszcze trochę "dowietrzyć", bo wciąż jest za słabo "przewietrzona", ale nie tracę jeszcze nadziei).

Pozdrawiam lewaków, których interesują wyłącznie słupki słuchalności i mam z was niezły ubaw, buhahahahahahahahahaha!
odpowiedź
User
wlad
Tak się złożyło że przez 10 minut musiałem kiedyś słuchać TOK FM. To radio dla paranoików z obsesją na punkcie PIS. Jak się zbierze miłośników KOD to ich liczba pokryje się ze słuchaczami TOK FM.
39 97
odpowiedź
User
Krycha z Wałbrzycha
Potwierdzam wszystko, co napisał Maciej i rzeczywiście dzwonił do mnie dzisiaj o 6 rano, żeby się upewnić, czy ma rację.

Polskie Radio jest prawdziwie polskim mediom, które propaguje konserwatywne wartości, w szczególności postawy patriotyczne i katolickie. Lewakom się nie podoba, ale jak powszechnie wiadomo, lewacy głosu nie mają. To znaczy w teorii mają, ale w praktyce my konserwatyści nigdy nie będziemy liczyć się z ich głosem, bo zawsze tak było, tak jest i zawsze bęzie, że to my mamy rację i nie potrzebujemy "mądrych rad" lewaków!!!!!!!!!!!!!! Olewamy was, bo wy nic nie rozumiecie i nie wiecie o co chodzi w mediach publicznych, chcecie by Polskie Radio ścigało się o słupki oglądalności z mediami komercyjnymi itd. Nic z tego, konserwatywne wartości są niezłomne i zawsze zwyciężą, a lewactwo zawsze będzie przewietrzane.
22 88
odpowiedź
User
Krycha z Wałbrzycha
Potwierdzam wszystko, co napisał Maciej i rzeczywiście dzwonił do mnie dzisiaj o 6 rano, żeby się upewnić, czy ma rację.

Polskie Radio jest prawdziwie polskim medium, które propaguje konserwatywne wartości, w szczególności postawy patriotyczne i katolickie. Lewakom się to nie podoba, ale jak powszechnie wiadomo, lewacy głosu nie mają. To znaczy w teorii mają głos, ale w praktyce my konserwatyści nigdy nie będziemy liczyć się z ich głosem, bo zawsze tak było, tak jest i zawsze bęzie, że to my mamy rację i nie potrzebujemy "mądrych rad" lewaków!!!!!!!!!!!!!! Olewamy was, bo wy nic nie rozumiecie i nie wiecie o co chodzi w mediach publicznych, chcecie by Polskie Radio ścigało się o słupki oglądalności z mediami komercyjnymi pokroju TOK FM itd. Nic z tego, konserwatywne wartości są niezłomne i zawsze zwyciężą, a lewactwo i tak (wcześniej czy później) zostanie przewietrzone. Tyle w temacie.
16 57
odpowiedź
<