SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Topnieje rynek dzienników regionalnych i lokalnych. Wszystkie tytuły na minusie w I półroczu

W pierwszym półroczu br. liderem średniej sprzedaży ogółem wśród codziennych gazet regionalnych i lokalnych była „Gazeta Pomorska”. Wszystkie tytuły odnotowały spadki sprzedaży, a najwięcej straciła „Gazeta Codzienna Nowiny”.

Dołącz do dyskusji: Topnieje rynek dzienników regionalnych i lokalnych. Wszystkie tytuły na minusie w I półroczu

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Głos Wielkopolski
Głos Wielkopolski, to ewenement na skalę krajową. Jedyny dziennik który docierać ma (ciekawe czy tak jest faktycznie) do całego województwa. Wielkopolska to jedno z największych województw. Jednak jak się czyta jaki to nakład ten Głos Wielkopolski ma, to naprawdę śmiech na sali. 30 tysięcy nakładu ! A gdzie te czasy gdy Głos miał ponad 100 tysięcy sprzedaży ?!
Jednak gdy się człowiek zdecyduje to, to pisemko wziąć do ręki, aby znaleźć coś ciekawego, to bardzo szybko je dokłada i już raczej nigdy więcej po nie sięgnie.
Głos Wielkopolski to klasyczna przechowalnia dziennikarzy, do których już nigdy nic nie dotrze i dalej wierszówkują te swoje tekściki o niczym.
Głosowi Wielkopolskiemu na gwałt jest potrzebna zmiana pokoleniowa, ale znając to środowisko, Głos raczej padnie śmiercią naturalną niż ktokolwiek, cokolwiek w nim zmieni .

Salve Regina Głosie Wielkopolski.
12 8
odpowiedź
User
Dobra i dojna zmiana
Wprowadzimy obowiązkową prenumeratę w urzędach, gminach i jednostkach zależnych. Utrzymamy nasze, już narodowe i regionalne media. Można w ramach abonamentu wręczać każdemu pracownikowi i zobaczycie, jakie jest czytelnictwo!
9 11
odpowiedź
User
df
Wydawanie gazet teraz to jak sprzedawanie piasku na pustyni.
10 9
odpowiedź
User
xxl
Szkoda tylu dobrych kiedyś tytułów. PPG ma wyjątkowy talent do zarzynania tego, co dobre.
12 8
odpowiedź
User
tom
Ciekawe i smutne zarazem. Na Zachodzie regionalne dzienniki maja sie calkiem dobrze (oczywiscie, jak na dzisiejsze, netowe czasy). Co takiego jest z Polakami, ze w zaledwie kilka lat prasa lokalna traci 70%???!
9 8
odpowiedź
<