SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Topnieje rynek dzienników regionalnych i lokalnych. Wszystkie tytuły na minusie w I półroczu

W pierwszym półroczu br. liderem średniej sprzedaży ogółem wśród codziennych gazet regionalnych i lokalnych była „Gazeta Pomorska”. Wszystkie tytuły odnotowały spadki sprzedaży, a najwięcej straciła „Gazeta Codzienna Nowiny”.

Dołącz do dyskusji: Topnieje rynek dzienników regionalnych i lokalnych. Wszystkie tytuły na minusie w I półroczu

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kris
Bo dorosło pokolenie analfabetów po gimnazjach. Jeśli w domu nie mieli silnej tradycji sięgania po prasę papierową, to nigdy po nią nie sięgną. Wolą to co znajdą w sieci, albo i nie. Rzeczywistość społeczna w tradycyjnym ujęciu mało ich obchodzi. Inna sprawa, że gazety regionalne mają niewiele do zaoferowania bardziej wymagającemu czytelnikowi.
8 8
odpowiedź
User
Mark
Dziennik Zachodni to dno. Dziennikarskie dno. 31 tysięcy sprzedaży to kompromitacja prezesa Nowaka i naczelnego Twaroga. Oby tak dalej!


Twarog - namierz typa, zobaczymy kto nam źle życzy ...
Kto? Wszyscy :-) Toniecie kameraden, toniecie
9 8
odpowiedź
User
zurtonik
to że ktoś jeszcze kupuje Gazetę Lubuską to cud
8 8
odpowiedź
User
W
Taki ranking nie odzwierciedla rzeczywistości, Pomorska zawsze będzie miała największą sprzedaż, ponieważ wychodzi na największym terenie w stosunku do innych gazet. To kiepska gazeta, śle ma obszar. I tyle w temacie.
znawca powinien udać się do gmnazjum (chyba, że to jeszcze przedszkolak). Powierzchnia województwa kujawsko-pomorskiego to 17,9 tys km kw, czyli jest to 10 pod względem powierzchni województwo w Polsce (poza grancami województwa GP sprzedaje kilkaset edzemplarzy). Również pod względem liczby ludności kuj-pom jest na 10 miejscu - 2,08 mln.Śląskie - 4,5 mln, Wielkopolska -3,47 mln
8 8
odpowiedź
User
P
Zmiana sprzedaży Pomorskiej zawsze szła w parze z wynikami Trójmiasto pl. Jeśli im wzrosło na tle rynku, to znaczy, że portalowi leci i wkrótce będą szukać zdolnych ludzi. Inna sprawa, że oni od dobrych kilku lat bez pomysłu na siebie, jakby znużeni walką.
a co ma piernik do wiatraka! Pomorska nie ukazuje się w woj. pomorskim
8 8
odpowiedź
<