SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

T-Mobile Polska z 11,6 mln klientów. Więcej na reklamy, w dół przychody i EBITDA

Na koniec czerwca T-Mobile Polska miał 11,63 mln klientów, o 186 tys. mniej niż kwartał wcześniej. Przychody oraz skorygowana EBITDA zarówno w drugim kwartale, jak i całym minionym półroczu były niższe niż rok wcześniej, co firma wyjaśnia m.in. wyższymi wydatkami marketingowymi i rozliczeniem sprzedaży hurtowej międzynarodowych usług roamingowych.

Dołącz do dyskusji: T-Mobile Polska z 11,6 mln klientów. Więcej na reklamy, w dół przychody i EBITDA

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Logo
Nigdy t mobile
odpowiedź
User
LL
Reklamy wychodzą im najlepiej ze wszystkich operatorów więc wydatki na pewno im się zwrócą w kolejnych zestawieniach.
odpowiedź
User
hahahah
Jest źle, będzie jeszcze gorzej. T-Mobile traci masowo klientów ale nie indywidualnych a korporacyjnych. A ty jeden klient to często kilkaset SIMów. W ciągu roku z działu sprzedaży i obsługi odeszła większość fachowców. Zatrudniono na ich miejsce amatorów. Kiedyś czas reakcji na dyspozycję to były minuty. Teraz często zlecenia zostają bez jakiejkolwiek odpowiedzi, trzeba interwencji, pism.
O ile większość operatorów o klienta korporacyjnego do tej pory się starało, to T-Mobile spadł w jakości obsługi ze szczytu na samo dno. Wiele kontraktów kończy się w tym i na początku przyszłego roku. Obstawiam spadki wyrażone w dziesiątkach procentów. Pewnie będą odbijać na rynku indywidualnym, ale wtedy EBITDA poleci jeszcze bardziej.
Każdemu może się zdarzyć błąd jednak to co się tam stało to zwyczajna amatorszczyzna w zarządzaniu. Szkoda, bo do tej pory byli na rynku korporacyjnym bardzo dobrzy, jedyny realny konkurent to był Orange.
odpowiedź
<