SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Machała na urlopie, Wirtualna Polska zbada jego działania opisane przez OKO.press

Wirtualna Polska Media powołała zespół, który zbada działania Tomasza Machały, redaktora naczelnego i wiceprezesa spółki ds. wydawniczych. Sam Machała poprosił o urlop.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Machała na urlopie, Wirtualna Polska zbada jego działania opisane przez OKO.press

57 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Keczap
Wczoraj stoją murem za machałą, dziś wyjaśniają niecne działania Machaly. Wczoraj piszą że wszystko to kłamstwa, dziś już nie są tego tacy pewni. #konsekwencja #logika #zaufanie
69 4
odpowiedź
User
Klbn321
Dawać ich do sądu, byle tylko do okręgowego w Warszawie, a tam jak się dowiedzą, że sympatyuja z pis to mają już pozamiatane.
32 4
odpowiedź
User
Marcin Brezow
Jednej rzeczy nie rozumiem. PO CO redaktor naczelny WP miałby to wszystko robić? Jest ziobrystą? Wcześniej pracował przecież dla Lisa i ma matkę w PO. Dla kasy? Redaktor naczelny ma premie od sprzedaży? Myślałem że to raczej szef reklamy ma i CEO w spółkach.
42 15
odpowiedź
User
Mózg
W całej tej sprawie warto byłoby wspomnieć, że powstanie Oko.press było zainicjowane i sfinansowane przez Agorę, która skądinąd nie może być przykładem obiektywizmu dziennikarskiego, a w dodatku codziennie konkuruje o budżety reklamowe z WP (jak wiemy po wynikach z bardzo marnym skutkiem).
83 74
odpowiedź
User
Zczerskiej
Podobno Machała już do wp nie wroci. Prawda to?
42 6
odpowiedź
<