SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Machała: Zdjęcia w spodniach Levi’s to nie kryptoreklama

- Cieszę się z zainteresowania akcją Levi’s w naTemat. To oznacza, że marketing natywny budzić może wielkie emocje i prawdziwe zaangażowanie w mediach społecznościowych - mówi nam Tomasz Machała, redaktor naczelny serwisu naTemat.pl.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Machała: Zdjęcia w spodniach Levi’s to nie kryptoreklama

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Levisowa Krowa
Powiem tak: ubrał się w szaty Katona *tfu Liwajsy* i bredzi coś o standardach dziennikarstwa, reklamie natywnej, wyjątkowości FoxPOrtal, a tak żałosnej niby reklamy, niby krypciochy dawno nie widziałam...
10 9
odpowiedź
User
Jeśli to nie kryptoreklama, to co?
Ja się pytam...?
11 8
odpowiedź
User
Rafał Głogowski
"(...)Za swoje zdjęcie w kawiarni nie dostałem pieniędzy(...)" pisze dziś Machała na naTemat.pl
A za promocje dżinsowej marki na portalu? Krętaczu. Wydmuszko. Pozerze. Warto by pogadać wreszcie o jakimś kodeksie etyki dziennikarskiej obejmującym również internet. Dzisiaj wypina się w spodniach, jutro będzie "interpretował" telefonowanie z wybranej sieci, wybranego, patronującego "akcji redakcyjnej" telefonu. Ale to świadczy o słabości takiego interesu medialnego. PRowcy już się nie patyczkują, biorą sobie redaktora naczelnego i mówią wciągaj nasze portki. Nie tam szeregowego pismaka/blogera.
18 8
odpowiedź
User
Misiek
Zauważyłem, że ten stary w Top Gear w każdym odcinku musi pokazać z tyłu na spodniach swoją plakietkę z Levisa. Na pewno kryptoreklama.
8 11
odpowiedź
User
pen i is
Dobrze,że nie reklamuje prezerwatyw...
9 8
odpowiedź
<