SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wiktor Świetlik rezygnuje z funkcji szefa radiowej Trójki

Wiktor Świetlik - redaktor naczelny radiowej Trójki -  rezygnuje z kierowania stacją - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Świetlik kierował rozgłośnią od połowy 2017 roku.

Dołącz do dyskusji: Wiktor Świetlik rezygnuje z funkcji szefa radiowej Trójki

111 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Radiotrak
Pod towarzyszem Czabańskim nawet największy geniusz radiowy nie postawiłby Trójki na nogi. Trzymaj się Wiktor, to była najbardziej niewdzięczna robota w radiu. Ale to była dobra robota!
odpowiedź
User
Kabuum
Mizerny, bierny ale wierny.
Nasza władza o obecna to frajerstwo w najgorszym wydaniu, głupota w połączeniu z tupetem. Ten Pan jest najlepszą egzaplifikacją miernoty jaka masowo wypływa na świeczniki.
Jego kariera powinna rozkwitać w MPO, czy zieleni miejskiej. W TVP mamy parasola a radio ma kilku takich lojalnych amatorów zabijających dorobek tysięcy ludzi.
odpowiedź
User
carlos
BBC w UK - to najlepszy przykład jak może wyglądać bardzo dobre publiczne radio
41 16
odpowiedź
User
blurppp
Doprowadził do upadku legendy eteru, a teraz sobie pójdzie, i pewnie wysoką odprawę dostanie. Tymczasem powinien być prokurator i zarzuty o działanie na szkodę spółki.
odpowiedź
User
Jedrek
Jeden z więkrzych polskich ekspertów. Szkoda, że nie dano mu więcej czasu, bo prowadził radio dobra drogą.
odpowiedź
<