SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Serwis Trójkofan zamknięty, Polskie Radio groziło administratorowi konsekwencjami prawnymi. „Stałem się niewygodny"

Ponad 20 lat po otwarciu strony Trójkofan, jej administrator - Radosław Matusik został  (jak twierdzi) nakłoniony, by ją zamknąć. Polskie Radio wysłało mu bowiem list z zarzutem bezprawnego korzystania z loga Trójki i sugestią sięgnięcia po prawne rozwiązania w tej kwestii. - Stałem się niewygodny, gdyż ośmieliłem się skrytykować na stronie Trójkofana działania Polskiego Radia oraz dyrekcji Trójki - przekazał w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Matusik.

Dołącz do dyskusji: Serwis Trójkofan zamknięty, Polskie Radio groziło administratorowi konsekwencjami prawnymi. „Stałem się niewygodny"

67 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Uq215
Przecież nawet Suski nie zostawił suchej nitki na prezesce.
odpowiedź
User
LGOM
Jak widać o zmarłych mówić dobrze albo wcale.
odpowiedź
User
Dareq
Metody jak za komuny, straszenie żeby zapudrować trupa, którego mało już kto słucha. Dwa lata kompletnej bezradności zarządczej, ośmieszania, pieśni biesiadnych i wulgaryzmów. Aż dziw, że jeszcze 1.6% słucha. Trzy programy na krzyż, kilku dziennikarzy i Miara z audycjami kilka razy dziennie. Hucznie nazwane anteną publiczną. Toż to radiowęzeł rodem podlaskiego pegiereu.
odpowiedź
<