SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN Discovery pyta pracowników w ankietach o współpracę z innymi firmami i zatrudnianie członków rodziny

TVN Discovery Polska rozesłał do swoich pracowników ankiety z pytaniami o współpracę z innymi firmami, które mogą być konkurencją dla nadawcy. Oprócz tego mają się oni zapoznać z dokumentem, w którym wskazano m.in. że za konflikt interesów uważa się zatrudnianie członka rodziny czy randki ze współpracownikami - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: TVN Discovery pyta pracowników w ankietach o współpracę z innymi firmami i zatrudnianie członków rodziny

157 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wirus
A jest coś w ankiecie na temat załatwiania sobie szczepień przed kolejką? Kolega pyta o stanowisko pani prezes Kieli...
0 0
odpowiedź
User
Zygmunt
Przecież w TVN od zawsze byli zatrudniani członkowie rodziny lub wśród pracowników tworzyły się pary. To nic nowego. Teraz nagle to komus przeszkadza?
0 0
odpowiedź
User
Marek
"Pracownicy i współpracownicy mogą w niej m.in. przeczytać, że „czynienie tego, co słuszne to jedna z podstawowych wartości Discovery”." Widzę w TVN lata 50 rodem z Bieruta lub Sowieckiej Rosji zapanowały :) . Ale słusznie trzeba dać przykład przecież, ale spokojnie aby utrzymać stanowisko wystarczy zmienić płeć np :) a może nawet i awansują wyżej po takim zabiegu bo to zgodne z linią którą propaguje się przynajmniej telewidzom tej stacji od lat :)
0 0
odpowiedź
<