SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zarząd TVN: usiłuje nam się zamknąć usta, nie ugniemy się pod żadnymi naciskami

- W nocy przedstawiono projekt ustawy, którym usiłuje nam się zamknąć usta, a widzów pozbawić prawa do wyboru - tak zarząd TVN komentuje złożony przez posłów PiS projekt nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. - Nie ugniemy się pod żadnymi naciskami i pozostaniemy niezależni działając w imieniu naszych widzów - zapewnia nadawca.

Dołącz do dyskusji: Zarząd TVN: usiłuje nam się zamknąć usta, nie ugniemy się pod żadnymi naciskami

58 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
Jestem przeciwko pozornym przepisom. Jeżeli kiedyś wymyślono limit 49% udziałów spółek z EOG to trzeba doprecyzować przepisy, ktore uniemożliwią np. kontrolę pośrednio z państw nieprzyjaznych. Reasumując doprecyzować i rozszerzyć o spólki z innych państw np USA, Kanada itp.
Samo umieszczenie USA w gronie państw nieprzyjaznych będzie miało już swoje konsekwencje dyplomatyczne i wpłynie na ocenę wiarygodności.
odpowiedź
User
grzegorz
W Polsce powinny być takie przepisy jak we Francji dotyczące mediów, gdzie udział zagranicznego kapitału w koncernach medialnych nie może przekraczac 20%. Mam nadzieję że rząd się nie ugnie pod wpływem nacisków telewizji założonej przez byłych współpracowników służb bezpieczeństwa PRL i zrobi w końcu porządek.
odpowiedź
User
mariusz
Projekt powstał po to, żeby odwrócić uwagę od pisowskiego nepotyzmu, powrotu Tuska, konferencji NIK itd. itp. Jak widać, zadziałało doskonale.
Widzimi POwski nepotyzm codziennie. Złotego chłopca PO Sławka, który ustwiał przetargi dot. budowy dróg i zebrał 1 mln ze skarpety na poręczenie majątkowe.
odpowiedź