SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP stawia na boks. Kupiła prawa od KnockOut Promotions

Telewizja Polska nabyła od firmy KnockOut Promotions prawa do zawodowych gal bokserskich, także z udziałem polskich pięściarzy: Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, Krzysztofa Głowackiego czy Artura Szpilki. Będzie je można zobaczyć w TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Dołącz do dyskusji: TVP stawia na boks. Kupiła prawa od KnockOut Promotions

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hop
Czyli tvp sport dalej bedzie stacja kodowana kpiny

Dopóki obowiązkowy (w teorii) abonament w praktyce dalej będzie tak fatalnie ściągany i większość ludzi będzie go spokojnie olewała ciepłym moczem, to tak - stacja będzie kodowana. Inaczej się nie utrzyma. Proste i logiczne, ale nie dla takiego przedszkolaka jak ty, który pojęcia nie ma o rynku medialnym.
odpowiedź
User
Krycha z Wałbrzycha
Szkoda, że TVP stawia na boks. Boks to jest taki pseudosport, w którym dwóch zdrowych facetów okłada się po mordach (co jest bardzo niekatolickie!), a gawiedź ogląda i się tym podnieca. Taki pseudosport nie powinien być nadawany w konserwatywnej telewizji narodowej.

Jacek Kurski rozczarowuje. Coraz częściej stawia na to, co widzowie lubią i chcą oglądać, a nie na to, co powinni oglądać dla własnego dobra intelektualnego. Przykre. Jako wybitna konserwatywna intelektualistka jestem zdania, że Jacka Kurskiego powinno się z TVP przewietrzyć, bo się niestety nie sprawdził.
odpowiedź
User
mon
Krycha z Wałbrzycha: Nie wszyscy są fanatykami religijnymi z obsesją pseudo patriotyzmu z potrzebą oglądania mszy i niestrawnych seriali religijnych których jest pełno w TVP. Nie jestem fanką boksu ale też nie wszyscy lubią piłkę nożną,siatkówkę, lekkoatletykę czy sporty zimowe.
Przydałoby się więcej relacji z kolarstwa górskiego. Tam dopiero jest na co popatrzeć. A jeszcze lepiej to podnieść tyłek sprzed telewizora i samemu zacząć się ruszać. To lepsze dla zdrowia psychicznego niż nudna i bezwartościowa telewizja pana K.
odpowiedź