SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Upadek Codemedia pokazuje, że branża domów mediowych przestała być biznesowo bezpieczna (opinie)

Dom mediowy Codemedia po 11 latach działalności ogłosił upadłość. Jako powód wskazał niewypłacalność dwóch klientów i brak finansowania zewnętrznego. Zdaniem szefów innych domów mediowych firma upadła nie tylko dlatego, że była lokalnym podmiotem bez sieciowego wsparcia międzynarodowej centrali. Na pewno było jej przez to trudniej, bo jednak siła grupy daje wsparcie i pozwala łatwiej wyjść z kryzysu. W ostatnim okresie agencja miała problem z wyróżnieniem się na rynku.

Dołącz do dyskusji: Upadek Codemedia pokazuje, że branża domów mediowych przestała być biznesowo bezpieczna (opinie)

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
cyniq
tacy klienci na kilometr pachną ryzykiem. code poszło za ostro.
4 0
odpowiedź
User
bold and beautiful
Hej Łysy,
czy Ty zawsze musisz mówić o sobie?
1 0
odpowiedź
User
Branżunia
"Mimo tego, że Value Media z Codemedia zawsze łączyła szorstka przyjaźń,przyjąłem te wiadomość ze smutkiem. W Codemedia pracowało wielu świetnych ludzi - podkreśla nasz rozmówca."

Jak są świetni, to szybko znajdą pracę. Może właśnie Wy ich zatrudnicie? :)
2 0
odpowiedź
User
wujek
Coś te media w nazwie może nie przynoszą szczęścia. Bo whisky media też się zwinęło jakiś czas temu. A może za dużo rajcowania się że będziemy robić kontent, historie, strategie i nie wiadomo co jeszcze a po prostu za mało przynoszenia klientom realnych korzyści w postaci zwiększania świadomości marek i zwiększania sprzedaży co przekłada się na wynagrodzenie za kampanie?

Brify o 9 rano wysyłane z info że wycena potrzebna do 12 dziś najpóźniej. Przecież to wiadomo że nic sensownego z tego nie będzie.

Te kampanie zlecane z domu mediowego do agencji z agencji do wydawcy. Dom mediowy dostaje xx, agencja dostaje x, wydawca dostaje 0,x = klient wydał xx a dostał jakość > 0,x.

No i potem tak to się kończy.
14 0
odpowiedź
User
Fidelio
Jestę audytorę. Uwszam, że to paserność ich zgupiła.
Kosilli takom kasiorrę za nicnierobienie-spanie-mlasskannie, sze padli.
Chwała ich Wielebnym Klientom!
0 0
odpowiedź
<