SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Press Club Polska: śledztwo ws. reportażu Wojciecha Bojanowskiego to kuriozalne szukanie rewanżu na dziennikarzu

Rada Press Club Polska oceniła, że działania policji, prokuratury i sądu dotyczące reportażu Wojciecha Bojanowskiego z TVN24 o okolicznościach śmierci Igora Stachowiaka to „kolejne kuriozum” w tej sprawie oraz „szukanie rewanżu na dziennikarzu, który ujawnił skandal”. Po krytyce w mediach prokuratura cofnęła wniosek o zwolnienie Bojanowskiego z tajemnicy dziennikarskiej.

Dołącz do dyskusji: Press Club Polska: śledztwo ws. reportażu Wojciecha Bojanowskiego to kuriozalne szukanie rewanżu na dziennikarzu

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Waldi
Aż Nie mogę w to uwierzyć że się ściga Człowieka który ujawnił przestępstwo zamiast ścigać człowieka który tego przestępstwa dokonał.
Nie rozumiem co chcę osiągnąć Policja pozywając Pana Wojciecha Bojanowskiego za to że ujawnił bardzo poważne przestępstwo bo śmierć chłopaka który miał jeszcze całe życie przed sobą zamiast zrobić porządek na własnym podwórku.
Panie Wojciech życzę panu siły i wytrwałości w dalszej Pracy dziennikarza oraz żeby pan się nie bał takich ludzi którzy chcą się na panu odgrywać za to tylko że Pan Wykonał dobrze swoją pracę a wręcz jako dziennikarz miał pan Obowiązek zainteresować się sprawą Tego Chłopaka.
Wierzę w Mądrość prokuratury że wycofa się z tego absurdalnego pomysłu ścigania Pana a Winni Naprawdę poniosą konsekwencję i żadnego rewanżu na panu nie będzie.
odpowiedź
User
Jot
Nie jest ważne kto zabił i że w ogóle zabił. Ważne jest kto puścił farbę.
odpowiedź
User
Jot
Nie jest ważne kto zabił i że w ogóle zabił. Ważne jest kto puścił farbę. Komuno witaj! Wtedy zawód milicjanta nie był poważany, ale obywatele bali się milicji i woleli nie mieć z nią nic do czynienia. Jak widać wszystko wraca tylko pod innym szyldem.
odpowiedź
<