Antoni Trzmiel pierwszy raz „Kwadrans polityczny” prowadził w miniony piątek. Rozmawiał z Krzysztofem Sobolewskim, szefem komitetu wykonawczego PiS.
Innymi gospodarzami „Kwadransa politycznego” są Danuta Holecka i Krzysztof Ziemiec (pojawili się w programie na początku 2017 roku), Marcin Wikło (od wiosny 2017 roku, wcześniej prowadził „Cztery strony” w TVP Info), Dorota Łosiewicz i Marek Pyza (od jesieni 2016 roku).
##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/ogladalnosc-dziennikow-lipiec-2019-fakty-liderem-teleexpress,7170863787899009a ##
Cykl jest emitowany w TVP1 od poniedziałku do piątku o godz. 8:15.

Trzmiel w TVP i Polskim Radiu
Antoni Trzmiel od połowy 2016 roku jest jednym z prezenterów krótszych wydań „Wiadomości”. Z TVP był już wcześniej związany przez ponad 10 lat.
Dziennikarz współpracuje również z Polskim Radiem: prowadzi wywiady o tematyce politycznej w PR24, a także cykle „W samo południe” i „Debata Jedynki” w radiowej Jedynce.
Od jesieni 2016 roku Trzmiel jest redaktorem naczelnym serwisu internetowego tygodnika „Do Rzeczy”. Wcześniej pracował przez kilka lat w Telewizji Republika, współpracował też z „Rzeczpospolitą” i Radiem Wnet.
##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/pytanie-na-sniadanie-tvp2-katarzyna-adamiak-sroczynska-odwolana-z-funkcji-szefowej,7170860216690305a ##
Według danych Nielsen Audience Measurement w lipcu br. średnia oglądalność minutowa TVP1 wynosiła 534 264 widzów, a udział stacji w rynku oglądalności - 9,4 proc., o 0,31 pkt proc. mniej niż rok wcześniej.











