Letnia zabawa Radia Eska

Wystartował Summer Patrol z Radiem Eska i Hit FM

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

28 czerwca wystartował KFC Pepsi Summer Patrol - wakacyjna zabawa Radia Eska i trójmiejskiego Radia Hit FM, które jeszcze kilka miesięcy temu nazywało się Eska Trójmiasto.

Akcja, która rozgrywa się w siedmiu miastach Polski potrwa do końca sierpnia. Od poniedziałku ekipy KFC Pepsi Summer Patrol kluczą po ulicach Łodzi, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Katowic i Trójmiasta. Już wkrótce pojawią się także na ulicach Krakowa.

Samochodowe konwoje KFC Pepsi Summer Patrol przejmują kontrolę nad miastem patrolując codziennie ulice miast, miejsca wypoczynku, okolice centrów handlowych. Pojawiają się wszędzie tam, gdzie latem skupia się życie w mieście. Podczas postojów ekipy Summer Patrol rozdają tysiące wspaniałych prezentów i gadżetów: T-shirty, logobandy, kubki, czapki itp. Zadaniem słuchaczy jest odnaleźć konwój KFC Pepsi Summer Patrol i zgłosić się po nagrodę. O tym, gdzie można go spotkać, dowiedzą się oni z Radia Eska i Hit FM w Trójmieście - informuje Beata Goczał, Specjalista ds. PR Projektu Radiowego Radio Eska.

Akcję plenerową wspiera animacja antenowa. Oprócz wskazówek dotyczących trasy konwoju Summer Patrol, Radio Eska w każdym z sześciu miast i Radio Hit FM w Trójmieście nadają na żywo relacje z postojów konwoju i spotkań ze słuchaczami.

Konwojom KFC Pepsi Summer Patrol towarzyszyć będą często muzyczne gwiazdy. Przez pierwsze dwa tygodnie zabawy będzie to zespół Jeden Osiem L, największa obecnie gwiazda polskiego Hip Hopu.

-         Dzięki naszej zabawie wszyscy ci, którzy zostają w wakacje w mieście mają okazję przeżyć wspaniałą przygodę. To prezent dla słuchaczy Radia Eska. W ubiegłym roku Summer Patrol spotkał się z ich ogromnym zainteresowaniem, dlatego też i tego lata chcemy im udowodnić, że wakacje w mieście mogą być wspaniałe i pełne niesamowitych atrakcji- mówi Mariusz Woźniczka, dyrektor operacyjny Grupy Radio Eska.

Tytularnymi sponsorami zabawy są KFC i Pepsi. Akcję wspiera również "Super Express", w którym można zobaczyć fotorelacje z KFC Pepsi Summer Patrol

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dwa miesiące i nic. Książka Karoliny Opolskiej nadal bez erraty. Gra na zwłokę?

Dwa miesiące i nic. Książka Karoliny Opolskiej nadal bez erraty. Gra na zwłokę?

Australijskie nastolatki bez social mediów. Meta kasuje miliony kont

Australijskie nastolatki bez social mediów. Meta kasuje miliony kont

Znamy uczestników 3. edycji IAA Polska Marketing Masterminds

Znamy uczestników 3. edycji IAA Polska Marketing Masterminds

Prime Video podał datę premiery serialu dokumentalnego "Doda"

Prime Video podał datę premiery serialu dokumentalnego "Doda"

Tu zapadają decyzje o przyszłości mediów. Forum Technologii Cyfrowych i Mediów już 15–16 stycznia
Materiał reklamowy

Tu zapadają decyzje o przyszłości mediów. Forum Technologii Cyfrowych i Mediów już 15–16 stycznia

Monika Garbacz account director w Altavia Kamikaze + K2

Monika Garbacz account director w Altavia Kamikaze + K2