151 tys. widzów debiutu „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” w Czwórce

Pokazane w sobotę i niedzielę w Czwórce pierwsze dwa odcinki nowego programu „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” oglądało średnio 151 tys. widzów - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:

W sobotę, 2 września br. o godz. 20.00 i dzień później o tej samej porze Czwórka pokazała pierwsze dwa odcinki nowego programu „Para do gara. Ona mówi, on gotuje”. Średnia widownia tych emisji wyniosła 151 tys. osób. Przełożyło się to na 1,34 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 1,56 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 1,42 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Pierwszy odcinek przyciągnął przed telewizory 205 tys. widzów, a drugi - 97 tys.

grafika

„Para do gara. Ona mówi, on gotuje” to polska wersja wyprodukowanego przez Global Agency formatu „My Wife Rules”, którego premiera odbyła się w 2018 roku. Dotychczas projekt został sprzedany do takich krajów, jak: Francja, Brazylia, Niemcy, Słowacja, Algieria, Bośnia, Turcja, Rumunia i Tajlandia.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/czworka-tv4-nowe-logo-oprawa-spot-wizerunkowy-tv6-szostka,7169497375824001a ##

W każdym odcinku show widzowie mogą oglądać zmagania kulinarne trzech par. Dania przygotowują mężczyźni, a ich partnerki (czasem też mamy, siostry czy przyjaciółki) przeprowadzają ich krok po kroku przez proces przygotowywania konkretnego dania. Małżeństwa, rodzeństwa czy pary przyjaciół pod okiem eksperta walczą o nagrodę pieniężną.

Zasady rywalizacji polegają na tym, że za każdym razem gospodarz programu prezentuje jeden przepis na danie, który kobiety muszą zapamiętać i następnie bezbłędnie przekazać swoim partnerom.

Mateusz Gessler gospodarzem

Nagrania do programu odbywały się w ostatnich miesiącach. Na zlecenie Czwórki format realizuje Constantin Entertainment Polska.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/love-island-wyspa-milosci-polsat-8-sezon-kiedy-premiera-zwiastun,7169491333515393a ##

Gospodarzem programu „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” został Mateusz Gessler, który w ostatnim czasie prowadził „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” (dwie edycje nadane jesienią ub.r. i wiosną br. w Polsacie). Poprzednio Gessler był przez sześć lat jurorem w innym kulinarnym talent show - „MasterChef Junior” emitowanym w TVN. Wystąpił w sześciu edycjach programu, z których ostatnią wyemitowano wiosną 2021 roku.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowy świąteczny spot Jakdojade

Nowy świąteczny spot Jakdojade

Przedpremierowe pokazy filmu "SONG SUNG BLUE" już 25 grudnia

Przedpremierowe pokazy filmu "SONG SUNG BLUE" już 25 grudnia

Republika chce ruszyć w świat ze stacją po angielsku. Sakiewicz chwali się inwestorami z USA

Republika chce ruszyć w świat ze stacją po angielsku. Sakiewicz chwali się inwestorami z USA

Trwa kampania promocyjna "Sylwestra z Dwójką"

Trwa kampania promocyjna "Sylwestra z Dwójką"

Zmiany w "Mam talent!". Do show TVN wraca dawny juror

Zmiany w "Mam talent!". Do show TVN wraca dawny juror

Zwrot ws. Olgi Malinkiewicz. Prezes Columbus reaguje po występie u Stanowskiego

Zwrot ws. Olgi Malinkiewicz. Prezes Columbus reaguje po występie u Stanowskiego