708 tys. widzów serialu „Pati”, TVN wiceliderem rynku

Nowy serial „Pati” po trzech pierwszych tygodniach emisji ogląda w TVN średnio 708 tys. widzów. Stacja w paśmie jego emisji jest wiceliderem rynku telewizyjnego - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
708 tys. widzów serialu „Pati”, TVN wiceliderem rynku
„Pati”, Player

Premierowe odcinki „Pati” w TVN oglądać można w poniedziałki o godz. 21.35, począwszy od 4 września 2023 roku.

Średnia widownia produkcji do 18 września wyniosła 708 tys. osób. Przełożyło się to na 7,20 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 6,82 proc. w grupie 16-49 i 7,58 proc. w grupie 20-54 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Największą widownię dotychczas zgromadził pierwszy odcinek, który śledziło 766 tys. widzów.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/masterchef-11-edycja-tvn-uczestnicy-opinie,7169482658657921a ##

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z odcinków serialu śledzi 1,74 mln osób w grupie 4+.

grafika

Stacja TVN w paśmie nadawania premierowych odcinków „Pati” czyli w poniedziałkowym paśmie między 21.35 a 22.36 ma 7 proc. udziału. Stacja zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym wśród wszystkich stacji w Polsce w grupie 4+. W grupie 16-49 kanał z 6,60 proc. udziału także jest wiceliderem. Stacja drugie miejsce zajmuje również w grupie 20-54 (7,33 proc.).

grafika

O czym opowiada serial "Pati"

- Główna bohaterka zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki - Julity. To na „Pati” spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem - Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia - informuje biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawiają się też m.in. Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita, matka Pati), Natalia Wolska (Natalka, siostra Pati), Fryderyk Surowiec (Natanek, brat Pati), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Filip Gołąb („Sony”), Grażyna Bułka (Wiesia), Ina Sobala (Majka), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/top-model-sobota-tvn-ramowka-jesien-2023-co-obejrzec-nowe-programy,7169497085326977a ##

Michał Kurdupski
Autor artykułu:
Michał Kurdupski
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Google testuje zmianę adresu Gmail bez tworzenia nowego konta

Google testuje zmianę adresu Gmail bez tworzenia nowego konta

Te seriale i filmy na HBO Max oglądaliśmy w 2025 roku najchętniej

Te seriale i filmy na HBO Max oglądaliśmy w 2025 roku najchętniej

Nie żyje Brigitte Bardot

Nie żyje Brigitte Bardot

Samorządy hojnie łożą na telewizyjne sylwestry

Samorządy hojnie łożą na telewizyjne sylwestry

Ekspertka: smartfony uszkadzają oczy

Ekspertka: smartfony uszkadzają oczy

Rusza Turniej Czterech Skoczni. Gdzie oglądać?

Rusza Turniej Czterech Skoczni. Gdzie oglądać?