Polsat rozpoczyna emisję serialu „Ślad”. Okil Khamidov: Produkcja opowiada o pracownikach fikcyjnej służby specjalnego CWŚ

We wtorek, 18 września Polsat rozpocznie emisję nowego serialu kryminalnego „Ślad”. - Serial opowiada o pracownikach fikcyjnej służby specjalnego CWŚ utworzonego przez rząd w ramach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych do walki z przestępczością - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Okil Khamidov, producent i reżyser formatu.

mk
mk
Udostępnij artykuł:
Polsat rozpoczyna emisję serialu „Ślad”. Okil Khamidov: Produkcja opowiada o pracownikach fikcyjnej służby specjalnego CWŚ

- „Ślad” to serial kryminalny, który opowiada o pracownikach fikcyjnej służby specjalnego CWŚ (Centralny Wydział Śledczy) utworzonego przez rząd w ramach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych do walki z przestępczością. CWŚ łączy w sobie specjalistów różnych dziedzin: agentów, informatyków, balistyków, ekspertów medycyny sądowej. CWŚ posiada najnowszy sprzęt i prowadzi pełne spektrum badań i ekspertyz, przeprowadza śledztwo najtrudniejszych przestępstw. Uruchomia nowe technologie, kształci młodych profesjonalistów - informuje portal Wirtualnemedia.pl Okil Khamidov, producent i reżyser formatu.

Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ dowodzi Renata Różańska (w tej roli Anita Jancia) - podinspektor policji, profesor nauk medycznych - biochemik. Współtworzy wydział od samego początku. Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). W zespole znajdują się jeszcze: Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) - przyjaciółka Renaty będąca lekarzem medycyny sądowej, Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) - technik IT oraz Artur Kotowicz „KOT” (Cezary Łukaszewicz) - analityk.

W skład całego wydziału dochodzeniowo-śledczego wchodzi łącznie czternastu ekspertów. - W pierwszych trzech odcinkach, będzie pokazane jak tworzył się nowy eksperymentalny zespół: z byłego więźnia - hakera, balistki wyrzuconej z policji za niesubordynację i złamanie ręki dowódcy, profesora - emeryta, lekarza medycyny sądowej przebywającej na urlopie macierzyńskim i komisarza ze starymi metodami, ale skutecznymi. Dowodzić tym zespołem będzie podinspektor Renata Różańska - opisuje nam Okil Khamidov.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/world-of-dance-lepiej-pozno-niz-wcale-ogladalnosc-debiut,7171229377828481a ##

Obok Anity Janci, Mariusza Jakusa, Aleksandry Hamkało, Cezarego Łukaszewicza i Kamila Szeptyckiego w nowym serialu kryminalnym Polsatu występuje również plejada młodych aktorów, m.in: Agnieszka Kawiorska, Piotr Witkowski, Marta Jarczewska, Krzysztof Wach, Paulina Mikuśkiewicz, James Malcolm i Zuzanna Pawlak.

- Oprócz pierwszych trzech odcinków, które tworzą jedną historię, każdy odcinek jest nową kryminalną zagadką, którą eksperci CWŚ będą musieli rozwikłać - komentuje nam producent i reżyser formatu.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/all-together-now-ameryka-express-ilu-widzow-ogladalo-debiut,7171234151126657a ##

„Ślad” to polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB. Za produkcję serialu odpowiada firma Tako Media. Producentem i reżyserem formatu jest Okil Khamidov. Reżyserami części odcinków są również: Robert Wichrowski, Maciej Dutkiewicz, Mariusz Palej, Jan Kidawa-Błoński i Wojciech Nowak. Scenariusze są adaptowane przez grupę scenariuszową w składzie: Grażyna Wilczyńska, Marcin Grabowski, Andrzej Staszczyk i Patrycja Spychalska.

Premierowe odcinki serialu na antenie Polsatu będzie można oglądać we wtorki o godz. 20.05 i 21.05, począwszy od 17 września 2018 roku. - Widzowie przyzwyczaili się, że w Polsce seriale kryminalne pokazuje się raz w tygodniu i tylko od 8 do 13 odcinków (w zależności od stacji). Serial „Ślad” jest pierwszym polskim serialem, który będzie emitowany raz w tygodniu w pime-time, ale po dwa odcinki pod rząd - dodaje Khamidov.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/pulapka-ilu-widzow-ogladalo-debiut-serial-tvn,7171232933910657a ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Lipton pokazał spot z Makłowiczem dla WOŚP

Lipton pokazał spot z Makłowiczem dla WOŚP

Nie ma mocnych na "Stranger Things". Netflix inwestuje też w sport i podcasty

Nie ma mocnych na "Stranger Things". Netflix inwestuje też w sport i podcasty

"Jedna bitwa po drugiej" i "Hamnet" wśród nominowanych do Oscara dla najlepszego filmu

"Jedna bitwa po drugiej" i "Hamnet" wśród nominowanych do Oscara dla najlepszego filmu

Paramount wydłuża czas na wrogie przejęcie Warner Bros. Discovery

Paramount wydłuża czas na wrogie przejęcie Warner Bros. Discovery

IKEA wycofuje kultową torbę. Ale spokojnie – nie na zawsze

IKEA wycofuje kultową torbę. Ale spokojnie – nie na zawsze

"Ukończyłem 15 lat". Nowa funkcja mObywatela ma ograniczyć dzieciom dostęp do social mediów

"Ukończyłem 15 lat". Nowa funkcja mObywatela ma ograniczyć dzieciom dostęp do social mediów