Nowa odsłona programu lojalnościowego Frisco Friends

Od 20 września klienci supermarketu internetowego Frisco będą mogli skorzystać z nowych benefitów w ramach nowej wersji programu lojalnościowego. W ramach nowej odsłony Frisco Friends zostanie wprowadzony m.in. system punktowy.

jd
jd
Udostępnij artykuł:
Nowa odsłona programu lojalnościowego Frisco Friends

Po trzech latach funkcjonowania programu Frisco Friends wciąż będzie można korzystać z rabatów i bezpłatnych dostaw, jednak dzięki zmianie formuły, klienci będą mogli zyskać jeszcze więcej i swobodnie decydować o benefitach.

- Widzimy, że klienci chętnie korzystają z tego typu rozwiązań, szczególnie w czasie wysokiej inflacji i rosnących cen produktów spożywczych. Wierzymy, że dzięki tej zmianie, grono przyjaciół Frisco się powiększy i będziemy mogli wspierać jeszcze większą liczbę Polaków w realizacji ich codziennych obowiązków z korzyścią dla domowego budżetu - podkreśla Jacek Palec, prezes Frisco.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/frisco-sklep-internetowy-sprzedaz-saloniki-inmedio ##

Frisco Friends na nowo 

W ramach nowej odsłony wprowadzony zostanie system punktowy. Klienci będą mogli zbierać Friscoiny na dwa sposoby - punkty transakcyjne będą przyznawane za zrealizowane zakupy, natomiast dodatkowe punkty będzie można uzyskać za realizację konkretnych zadań (np. za zakup określonej liczby produktów z danej kategorii lub wybranych produktów w ustalonej kwocie).

Punkty będzie można wykorzystać wymieniając je na kupony rabatowe, vouchery na darmową dostawę czy prezenty dostępne w katalogu -– a więc każdy będzie mógł sam zadecydować na co „wyda” zebrane Friscoiny. W ramach programu lojalnościowego klienci dostają także dodatkowe korzyści – niższy próg bezpłatnej dostawy oraz wybrane produkty w bardziej korzystnych cenach.

Stali klienci Frisco Friends, będą mogli zyskać jeszcze więcej – samodzielnie decydować, na jakie benefity wymienią zdobyte Friscoin.

Aby dołączyć do programu lojalnościowego wystarczy założyć konto na stronie sklepu Frisco.pl i zaakceptować regulamin. Nowa formuła wystartuje 20 września.

Klienci, którzy przystąpili wcześniej do programu, będą mogli korzystać z nowych benefitów po akceptacji zasad nowego regulaminu. 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Anna Andrzejewska dyrektorką strategii w One Eleven. "Zaplanowana sukcesja"

Anna Andrzejewska dyrektorką strategii w One Eleven. "Zaplanowana sukcesja"

Dorota Bigo-Sułowska pożegnała sie z Google. Została chief growth officerem w Salestube

Dorota Bigo-Sułowska pożegnała sie z Google. Została chief growth officerem w Salestube

Nowy szef "Teleskopu" w TVP3 Poznań

Nowy szef "Teleskopu" w TVP3 Poznań

Seider i Wróblewski przechodzą z VML do VerdeAgency

Seider i Wróblewski przechodzą z VML do VerdeAgency

Liverpool łączy siły z marką Tommy Hilfiger

Liverpool łączy siły z marką Tommy Hilfiger

Globalna kampania M&M’s i Marvel

Globalna kampania M&M’s i Marvel