Reprezentacja Polski reklamuje 2012 smartfonów w Orange (wideo)

Kończy się pierwszy etap promocji w Orange, w której do testowania zostanie przekazanych 2012 smartfonów HTC 7 Mozart. Wspiera to kampania reklamowa z udziałem naszej reprezentacji piłkarskiej przygotowana przez firmy Leo Burnett, Gonnabe i MEC.

km
km
Udostępnij artykuł:

Do promocji „Testuj HTC 7 Mozart z Windows Phone” można się zapisywać do 30 października na stronie testuj.orange.pl, gdzie oprócz podania swoich danych należy odpowiedzieć na kilka pytań. Na podstawie tych odpowiedzi zostanie wybranych 2012 osób, z których każda otrzyma do testów smartfon HTC 7 Mozart z Windows Phone oraz starter Orange Free na Kartę. Uczestnicy akcji do końca roku będą testować telefon, wypełniając zadania konkursowe oraz prowadząc blogi poświęcone testom. Jakość i zawartość merytoryczna blogów będzie jednym z kryteriów, w oparciu o które jury wybierze 1006 laureatów. Każdy z nich będzie mógł zatrzymać telefon HTC 7 Mozart na własność.

Akcję wspiera kampania reklamowa, w której prezentowana jest również promocja związana z Euro 2012. W niej należy kupić dowolny produkt Orange (np. podpisać lub przedłużyć umowę, aktywować lub doładować konto prepaid lub mix), a następnie wysłać pod numer 2012 bezpłatny SMS aktywacyjny o treści „EURO”. Codziennie losowane są 4 bilety na mecze fazy grupowej Euro 2012 oraz 12 piłek. Akcja potrwa do 19 marca przyszłego roku, a na zlecenie operatora Orange prowadzi ją firma Internetq Poland.

W reklamie obu promocji występują zawodnicy reprezentacji Polski, której oficjalnym sponsorem jest Orange. Kampanię - obejmującą telewizję i internet - przygotowały agencja reklamowa Leo Burnett (kreacja telewizyjna) i Gonnabe (kreacja internetowa) oraz dom mediowy MEC (planowanie i zakup mediów).

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dorota Bigo-Sułowska pożegnała sie z Google. Została chief growth officerem w Salestube

Dorota Bigo-Sułowska pożegnała sie z Google. Została chief growth officerem w Salestube

Nowy szef "Teleskopu" w TVP3 Poznań

Nowy szef "Teleskopu" w TVP3 Poznań

Seider i Wróblewski przechodzą z VML do VerdeAgency

Seider i Wróblewski przechodzą z VML do VerdeAgency

Liverpool łączy siły z marką Tommy Hilfiger

Liverpool łączy siły z marką Tommy Hilfiger

Globalna kampania M&M’s i Marvel

Globalna kampania M&M’s i Marvel

MullenLowe Media wygrywa obsługę marki Vileda

MullenLowe Media wygrywa obsługę marki Vileda