Rozwój firmy Frans Maas na Śląsku

Dolnośląski oddział operatora logistycznego - grupy Frans Maas, mającej placówki w 214 miejscach na świecie, powiększa się

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

W firmie pojawiły się nowe osoby, co będzie miało wpływ na wzrost zamówień i dynamikę rozwoju w spółki w regionie.

Frans Maas Polska, obecny już od wielu lat we Wrocławiu ze swoim biurem na lotnisku w Strachowicach, otworzył tam niedawno swój terminal drogowy. Nowym dyrektorem wrocławskiego oddziału, został pan Marek Frąckowiak. Jego wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu logistyką, transportem i spedycją międzynarodową w Polsce będzie wykorzystane w pełni w nowej karierze. Uprzednie stanowiska to, m.in., dyrektor w firmie Schenker gdzie od 1998 r., stworzył od podstaw nowy oddział.

Dzięki nowym przedstawicielom handlowym oraz spedytorom możliwa będzie lepsza obsługa potrzeb lokalnych klientów obsługiwanych przez firmę. Dolny Śląsk rozwija się bardzo dynamicznie i dlatego jest miejscem, w którym Frans Maas Polska chce być obecna coraz mocniej. Liczymy na wzrost zainteresowania klientów i zwiększenie wolumenu zamówień. Taki wzrost pozwoli tym szybciej rozwijać naszą działalność i zatrudniać kolejnych pracowników w tym regionie - mówi Krzysztof Trześniewski, prezes Frans Maas Polska.

Dzięki dużemu doświadczeniu w obsłudze logistycznej, z którego możemy korzystać od naszych niemieckich i holenderskich kolegów, dostępowi do najnowszych technologii, świetnemu polskiemu personelowi i pokaźnej infrastrukturze w Polsce, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym procesom logistycznym. Naszym atutem jest duża elastyczność i niekonwencjonalne rozwiązania - mówi Krzysztof Trześniewski. - Podstawą naszej firmy i główną jej siłą jest profesjonalny i pełen zapału personel i dzięki jego pracy dajemy naszym klientom usługi dokładnie dostosowane do ich potrzeb. Liczymy na pozytywne przyjęcie naszej rozszerzonej oferty na tym nowoczesnym, dynamicznym rynku, który w rejonie Wrocławia potrzebuje kompleksowych rozwiązań transportu drogowego, lotniczego i morskiego i szeroko pojętej obsługi magazynowej.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Z katowickiej manufaktury do Snoop Dogga. Jak pluszowy pieróg wypromował Polskę

Z katowickiej manufaktury do Snoop Dogga. Jak pluszowy pieróg wypromował Polskę

Pięć nowości wiosną w TVP. Największe hity stacji z kontynuacją

Pięć nowości wiosną w TVP. Największe hity stacji z kontynuacją

Jest siatka płac w Bauerze. Planowane są też podwyżki

Jest siatka płac w Bauerze. Planowane są też podwyżki

13 osób w redakcji nowego portalu TVP. W planach współpraca z Onetem

13 osób w redakcji nowego portalu TVP. W planach współpraca z Onetem

Widzowie czekali na polskie bajki
Materiał reklamowy

Widzowie czekali na polskie bajki

Odejścia z Agory. Kolejni dziennikarze żegnają się z redakcją

Odejścia z Agory. Kolejni dziennikarze żegnają się z redakcją