Więcej seriali w Polsacie. Nina Terentiew: stawiamy na rozrywkę

Telewizja Polsat w jesiennej ramówce - po raz pierwszy od kilku sezonów - pokaże trzy seriale cotygodniowe: nowe produkcje “2 XL” i “To nie koniec świata” oraz “Hotel 52”. Dwa z nich emitowane będą w czwartki, trzeci w weekend.

Krzysztof Lisowski
Krzysztof Lisowski
Udostępnij artykuł:

- Mimo trwającego kryzysu podjęliśmy decyzję o realizacji aż trzech seriali. Chcemy, aby nasza oferta serialowa była na jak najwyższym poziomie, poza tym pozycjonujemy Polsat jako stację stawiającą na entertainment - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. Jesienią ub.r. kanał również wstępnie planował emisję trzech seriali, ale ostatecznie kryminalne “Na krawędzi” przeniesiono na kolejny sezon.

Serial “2 XL” będzie opowieścią o dwóch różnych kobietach, które zmagają się z nadwagą. W rolach głównych wystąpią Edyta Jungowska i Elżbieta Romanowska, a za produkcję wykonawczą odpowiada Akson Studio (więcej o tym serialu). Z kolei “To nie koniec świata” opowiadać będzie historię Pawła (w tej roli Krystian Wieczorek) - amanta i menadżera piłkarskiego, który traci pracę. Przeprowadza się do Białej Podlaskiej, gdzie poznaję Ankę (Karolina Gorczyca), zamieszkująca połowę należącego do niego domu. Serial kręci Aktiv Media (poznaj szczegóły produkcji).

“Hotel 52” miał zniknąć na stałe po ubiegłorocznym sezonie jesiennym, ale z powodu przymusowej przerwy w emisji “Przyjaciółek” serial będzie wznowiony. W nowych odcinkach nie będzie już jednak grającej dotąd główną rolę Laury Samojłowicz, ale do obsady dołączy Weronika Rosati (więcej na ten temat).

- Seriale „Hotel 52” i „2 XL” będziemy pokazywać w czwartki kolejno o godz. 21.00 i 22.00 , natomiast jako termin emisji serialu „To nie koniec świata” na tę chwilę poważnie rozważamy piątek lub sobotę - informuje Nina Terentiew.

W jesiennej ramówce Polsatu znajdą się też m.in. następny sezon “Świata według Kiepskich”, kolejne edycje widowisk “Tylko muzyka” i “Tylko taniec” oraz nowe reality-shows “Top Chef” (poznaj szczegóły) i “Nasz nowy dom” (więcej na ten temat).

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowy właściciel "Rzeczpospolitej" odchudza spółkę zależną. W zarządzie tylko prezes

Nowy właściciel "Rzeczpospolitej" odchudza spółkę zależną. W zarządzie tylko prezes

Ma być bezpieczniej w polskiej cyberprzestrzeni. Prezydent podpisał ustawę

Ma być bezpieczniej w polskiej cyberprzestrzeni. Prezydent podpisał ustawę

Relacjonowała igrzyska pod wpływem alkoholu. Reporterka przeprasza

Relacjonowała igrzyska pod wpływem alkoholu. Reporterka przeprasza

Dodatkowa transmisja NBA w TVP. Możliwy debiut Polaka

Dodatkowa transmisja NBA w TVP. Możliwy debiut Polaka

Widzowie czekali na polskie bajki
Materiał reklamowy

Widzowie czekali na polskie bajki

Ruszył konkurs "Melchiory 2026". To nagroda Polskiego Radia

Ruszył konkurs "Melchiory 2026". To nagroda Polskiego Radia