Microsoft ropoczyna kampanie wizerunkowa

Rozpoczeła się kampania wizerunkowa "Twój Potencjał. Nasza Pasja" firmy Microsoft

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

"Twój Potencjał. Nasza Pasja" to hasło, pod którym rozpoczęła się kampania wizerunkowa firmy Microsoft. Jej zasadniczym celem jest budowanie wizerunku firmy, która poprzez oferowane rozwiązania pomaga ludziom w realizowaniu ich możliwości i potencjału twórczego. Spoty reklamowe o czasie 30", 20'' i 15'' będą obecne na kanałach TVP1, TVP2, TVN oraz TVN 24. Kreację przygotowaną przez McCann Ericson zaadoptował polski oddział koncernu, zakup czasu antenowego powierzono Universal McCann. Kampania rozpoczęła się we wrześniu i potrwa do czerwca 2005r.

"Twój Potencjał. Nasza Pasja" jest pierwszą kampanią telewizyjną firmy Microsoft emitowaną w Polsce. Dotychczas byliśmy obecni reklamowo w wielu mediach, jednak nigdy na taką skalę. Kampania spina klamrą wszystkie nasze działania wizerunkowe w tym roku finansowym. Jej przesłanie stanowi wyraz naszej misji - jesteśmy firmą innowacyjną, leaderem technologicznym, który tworząc oprogramowanie umożliwia ludziom realizowanie ich pasji i odkrywanie potencjału, który posiada każdy człowiek" - mówi Barbara Napiórkowska, Dyrektor działu Business and Marketing Organization.

Celem kampanii jest budowanie wizerunku firmy, która umożliwia ludziom pełne wykorzystanie ich naturalnych zdolności i umiejętności za pośrednictwem różnorodnych środków, także technicznych. Poprzez sceny przestawiające bliskie ludziom sytuacje, spoty mają budować pozytywny i emocjonalny związek odbiorcy z Microsoft.

"Naszym nadrzędnym założeniem było trafienie do jak najszerszego grona odbiorców. Dzięki starannej konstrukcji obrazu staraliśmy się powiedzieć, że tak naprawdę, to czy realizujemy własne cele, marzenia i wizje, nie zależy wyłącznie od naszych wrodzonych umiejętności." - mówi Barbara Napiórkowska, Dyrektor działu Business Marketing Organization w Microsoft.

Grupą docelową są mieszkańcy miast powyżej 100 tyś, w wieku 20-44 lata z wykształceniem średnim i wyższym. Kampania ma charakter ciągły, wyrażający się niską intensywnością spotów. W trakcie zakupu mediów, zadbano o jakościowy dobór programów i otoczenia reklamowego, umiejscawiając spoty głównie przy programach o charakterze informacyjnym.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Fundacja Anji Rubik promuje szczepienia przeciw HPV dla chłopców. W kampanii Bedoes 2115 i Brokies

Fundacja Anji Rubik promuje szczepienia przeciw HPV dla chłopców. W kampanii Bedoes 2115 i Brokies

Nielsen i POR ogłosiły współpracę. 4 kluczowe cele

Nielsen i POR ogłosiły współpracę. 4 kluczowe cele

Orange Polska rośnie wszędzie. Już 1,8 mln klientów światłowodu

Orange Polska rośnie wszędzie. Już 1,8 mln klientów światłowodu

oLIVE media rozpoczyna współpracę z ZOPOT Chicago

oLIVE media rozpoczyna współpracę z ZOPOT Chicago

Maybelline NY ogłasza pierwszego headlinera Music Stories – na scenie Żabson
Materiał reklamowy

Maybelline NY ogłasza pierwszego headlinera Music Stories – na scenie Żabson

Agora, RMF i Leszek Kozioł chcą zmienić nazwy swoich stacji. Jest zgoda KRRiT. "Rock wypada coraz gorzej"

Agora, RMF i Leszek Kozioł chcą zmienić nazwy swoich stacji. Jest zgoda KRRiT. "Rock wypada coraz gorzej"