Opłatomat ING w Urzędzie Miasta Ruda Śląska

ING Bank Śląski uruchomił kolejny opłatomat umożliwiający szybką i wygodną realizację płatności komunikacyjnych i skarbowych. Urządzenie zostało zainstalowane w Urzędzie Miasta Ruda Śląska. ING posiada największą sieć tego typu urządzeń w Polsce.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Opłatomaty, czyli kasy automatyczne to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na usprawnienie obsługi mieszkańców oraz zmniejszenie pracochłonności pracowników urzędów miasta. Urządzenie pozwala klientom na samodzielne dokonanie płatności komunikacyjnych m.in. za rejestrację pojazdów, czy wydanie prawa jazdy. Umożliwia również uiszczenie opłat skarbowych za m.in. odpis skrócony aktu stanu cywilnego i pełnomocnictwo, a także płatności za odpady komunalne. Transakcje w opłatomacie nie wiążą się ponoszeniem jakichkolwiek opłat i prowizji przez osobę wpłacającą.

Opłata dokonywana jest za pośrednictwem ekranu dotykowego oraz zeskanowanie kodu wielowymiarowego (2D). Po dokonaniu poprawnej wpłaty, klient otrzymuje potwierdzenie transakcji. Wpłacone środki są natychmiast widoczne i dostępne dla wydziału księgowego urzędu poprzez system bankowości internetowej ING BusinessOnLine.

Kasa automatyczna umożliwia realizację transakcji wyłącznie w formie gotówkowej. W przyszłości planuje się rozbudowę jej funkcjonalności m.in. o możliwość dokonywania wpłat przy użyciu kart płatniczych. Urządzenie przyjmuje następujące nominały: 100,00 PLN; 50,00 PLN; 20,00 PLN; 10,00 PLN; 5,00 PLN; 2,00 PLN; 1,00 PLN; 0,50 PLN.

Opłatomat w Urzędzie Miasta Ruda Śląska został zamontowany przy Biurze Obsługi Mieszkańców w budynku przy pl. Jana Pawła II 6. Jest dziesiątym urządzeniem zainstalowanym przez ING Bank Śląski w Polsce.

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Google z drugim biurem w Krakowie. Dla 300 pracowników

Google z drugim biurem w Krakowie. Dla 300 pracowników

Żywiec Zdrój Minerals+ rusza z nową kampanią. Ambasadorem Tomasz Fornal

Żywiec Zdrój Minerals+ rusza z nową kampanią. Ambasadorem Tomasz Fornal

Syn Karola Nawrockiego uruchamia Pasmo. Pereira będzie dyskutował sam ze sobą

Syn Karola Nawrockiego uruchamia Pasmo. Pereira będzie dyskutował sam ze sobą

Były szef Banku Handlowego ma nadzorować Agorę

Były szef Banku Handlowego ma nadzorować Agorę

Da Grasso wprowadziło do menu nowości inspirowane koreańską kuchnią oraz trendem Ube
Materiał reklamowy

Da Grasso wprowadziło do menu nowości inspirowane koreańską kuchnią oraz trendem Ube

Nowy gospodarz "Przekazu dnia" w Kanale Zero

Nowy gospodarz "Przekazu dnia" w Kanale Zero