PC TOOLS znika z rynku – TrustPort na ratunek!

18 maja 2013 roku oprogramowanie PC TOOLS zostaje wycofane z oferty. Oznacza to, że programy PC Tools Spyware Doctor, PC Tools Spyware Doctor with AntiVirus oraz PC Tools Internet Security nie są już dostępne.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

W związku z wycofaniem wersji PC TOOLS, firma MARKEN Systemy Antywirusowe przygotowała promocję w swoim sklepie internetowym www.emarken.pl, w której Dystrybutorzy i klienci mogą skorzystać. Od 18 maja każdy dystrybutor otrzymuje specjalna 50 % zniżkę na zakup 1 klucza licencji TrustPort z serii Home & SOHO, a każdy klient, który zdecyduje się przejść na oprogramowanie TrustPort otrzyma możliwość zakupu nowej licencji z 50% rabatu dowolnej licencji!

Program TrustPort korzysta z tradycyjnego skanowania i analizy heurystycznej, aby wyłączyć wszelkie złośliwe oprogramowanie, które może dostać się na komputer z Internetu lub innego urządzenia ( np. przenośny dysk). Dwa najlepszej jakości silniki zapewniają wykrywanie szkodliwego kodu w niemal magicznej wartości 100%.

Zapora służy do rozróżnienia między prawem i bezprawnym połączeniem między komputerem a Internetem. Program automatycznie umożliwia komunikację Internetu z najczęściej używanymi aplikacjami. W przypadku nieznanych lub podejrzanych programów użytkownik jest zawsze pytany, czy połączenie powinno być dozwolone, lub zabronione.

Od 1999 r. tj. od czasu powstania, nasza Firma aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju. Tworzymy innowacyjną i ciągle rozwijającą się Firmę. Zajmujemy się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych. Aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych technologii, w swojej ofercie posiadamy produkty, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie.

Sprawdź promocję na: www.emarken.pl/pctool

Nasza strona firmowa: www.marken.com.pl

Zapytaj swojego handlowca prowadzącego lub skontaktuj się z naszym sklepem internetowym: sklep@marken.com.pl, tel. 58 667 49 49

Ceny po rabacie zaczynają się już od: 25,25 zł za licencję roczną na 2 stanowiska!

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+