„Rewir” - nowy docu-crime AXN z udziałem vlogerów Mamiko i Naruciak

W poniedziałek 24 kwietnia br. kanał AXN (należący do SPT Networks) rozpocznie emisję nowego serialu dokumentalnego pt. „Rewir”. W dwóch odcinkach wystąpią polscy vlogerzy Weronika Heck i Adam Zimmerman.

łb
łb
Udostępnij artykuł:
„Rewir” - nowy docu-crime AXN z udziałem vlogerów Mamiko i Naruciak

„Rewir” opowiada o pracy policjantów z wydziału prewencji. Kamera towarzyszy dwóm policyjnym patrolom. Zdjęcia do docu-crime rozpoczęto w marcu.

Premierę „Rewiru” w AXN zaplanowano na poniedziałek 24 kwietnia br. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. „Rewir” będzie liczył 20 odcinków, ich realizacją zajmuje się firma Tako Media.

W dwóch odcinkach „Rewiru” wystąpią polscy vlogerzy - Weronika Heck (Mamiko) i Adam Zimmerman (Naruciak). Odcinki z ich udziałem będą emitowane w maju: odpowiednio 18 i 22 maja.

Mamiko zagra dziewczynę podejrzaną o kradzież, a Naruciak wcieli się w postać chłopaka zatrzymanego przez policjantów za posiadanie marihuany.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kino sieci Helios nagrodzone. Prezes wiceszefem Międzynarodowej Unii Kin

Kino sieci Helios nagrodzone. Prezes wiceszefem Międzynarodowej Unii Kin

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?