Serinus otrzymał certyfikat „Spółka przyjazna inwestorom”

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych przyznało Serinus Energy certyfikat uczestnictwa w programie „10 na 10 – Spółka przyjazna inwestorom”. To już trzecie wyróżnienie, jakie Spółka odbiera za komunikację inwestorską w ciągu miesiąca!

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Aby uzyskać certyfikat, Spółka musiała spełnić określone kryteria z obszaru komunikacji i relacji inwestorskich, m.in. zapewnić inwestorom okazje do bezpośredniego spotkania z władzami Spółki, przeprowadzać transmisje z Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy oraz sprawnie udzielać odpowiedzi na pytania zadawane poprzez e-mail. Nagrodę wręczono w trakcie Konferencji Wall Street - największego spotkania inwestorów indywidualnych w Polsce, które w tym roku odbyło się w Karpaczu.

„Jesteśmy bardzo dumni z przyznanego wyróżnienia i zamierzamy utrzymać wysoki poziom relacji z inwestorami. Pamiętajmy, że otrzymanie tego certyfikatu to nie tylko zaszczyt, ale również wyzwanie. Będziemy ciężko pracować, aby audytorzy nadal mogli wystawiać Serinus najwyższe noty za relacje inwestorskie.” – powiedział Jakub Korczak, Wiceprezes ds. Relacji Inwestorskich i Dyrektor Operacji w Europie Środkowo-Wschodniej Serinus Energy.

„10 na 10 – komunikuj się skutecznie” jest programem przygotowanym przez Ministerstwo Skarbu Państwa oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego, którego celem jest m.in.: kreowanie wysokich standardów w zakresie komunikacji rynkowej spółek giełdowych z inwestorami indywidualnymi oraz promowanie wśród inwestorów i w mediach finansowych najlepszych wzorców komunikacji z inwestorami indywidualnymi.

grafika

dostarczył

infoWire.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Rada programowa domaga się wycofania reklam z kanału TVP

Rada programowa domaga się wycofania reklam z kanału TVP

Twórcy konkursu Podcast Roku zapraszają na Inspiration Day

Twórcy konkursu Podcast Roku zapraszają na Inspiration Day

ASAP&ASAP realizuje kampanię launchową nowego modelu Isuzu

ASAP&ASAP realizuje kampanię launchową nowego modelu Isuzu

Nowa naczelna "Aktivista". W przeszłości w "Vogue Polska"

Nowa naczelna "Aktivista". W przeszłości w "Vogue Polska"

Wawrzyniec Kostrzewski dołącza do Under Ski Tower

Wawrzyniec Kostrzewski dołącza do Under Ski Tower

FilmBox zmieni kanały 10 czerwca. Startuje FilmBox+ Stream

FilmBox zmieni kanały 10 czerwca. Startuje FilmBox+ Stream