55. finał NFL odbędzie się na Raymond James Stadium w Tampie. Obiekt może pomieścić 65 tys. widzów, ale z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 na widowni pojawi się 22 tys. widzów. Nad ich bezpieczeństwem będzie czuwać 7,5 tys. specjalnie zaproszonych przedstawicieli walczących z koronawirusem służb medycznych.
O tytuł mistrza najlepszej ligi futbolu amerykańskiego na świecie podczas Super Bowl zmierzą się Kansas City Chiefs i Tampa Bay Buccaneers.
- Za 30s reklamę trzeba było zapłacić ponad 5mln dolarów, oglądalność na żywo zawsze ponad 160mln widzów! To jedno z największych globalnych sportowych wydarzeń na świecie i wielkie show - na swoim profilu na Twitterze komentuje Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

W tym roku gwiazdą, która wystąpi w przerwie - w tak zwanym Halftime show - będzie The Weeknd.
Finał Super Bowl będzie można oglądać w TVP Sport, na tvpsport.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.
Spotkanie rozpocznie się w nocy z 7 na 8 lutego o godz. 0.30 polskiego czasu. TVP Sport wydarzenie zacznie relacjonować już o 23.35.
##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/czas-reklamowy-super-bowl-wyprzedany,7170391467735169a ##











