"Viva!" wybrała

Przetarg na kreację dwutygodnika "Viva!" rozstrzygnięty

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Ogłoszony pod koniec 2003 roku przetarg na kreację reklamową dwutygodnika "Viva!" wygrał duet kreatywny Andrzej Maruszeczko i Robert Sieradzki. Do przetargu dotyczącego kreacji nowego reklamowego spotu telewizyjnego, zaproszono kilka agencji reklamowych oraz twórców niezależnych.

Dotychczasowy spot , stworzony przez duet kreatywny Jagielski/ Majewski był obecny w mediach od czerwca 2002 roku.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale