Region Lombardii, pragnąc nie schlebiać trendom w sektorze mody, który na pierwszym miejscu stawia masową produkcję w Chinach, napisał specjalny projekt, mający na celu promocję tego, co w modzie od zawsze kochamy, a co współczesny świat nam odbiera: promocję najwyższej jakości, oryginalności, ponadczasowości. W tym celu wyselekcjonował starannie kilka firm, będących reprezentantami prawdziwych włoskich manufaktur modowych. Gwarancją niepowtarzalności kolekcji są krótkie serie w 100% produkowane we Włoszech. Część z nich to wyroby wytwarzane ręcznie. Oto ekskluzywna, wyrafinowana, pozbawiona wszelkiej agresywności moda, nieskora do jednosezonowych eksperymentów, z czystym, włoskim rodowodem, nie do podrobienia.
Do Polski przyjadą specjalnie na ten wieczór kolekcje: Ornella Bijoux (ręcznie wykonywana biżuteria), Pupigia (by Mylian - kolekcja mody damskiej), Haute Marne (linia Francesco Demuro - kolekcja mody damskiej), Nicola Luccarini (dzianiny, m.in. kaszmir), Pashmere (dzianiny), Massimo -Massimo Panuccio (suknie koktajlowe i wieczorowe), R.C. Moda (Roberta Cotimbo) (unikalne suknie ślubne), Castellan Pelliccerie (kolekcje mody damskiej), Sangiorgio Factory (paski).

Wszystkie działania wspiera sam Antonio D’Amico, który przez lata był związany z Domem Mody Versace, a obecnie jest konsultantem modowy firm odzieżowych. Antonio D’Amico będzie obecny w czasie wieczoru i pokaże nam jak można bawić się modą w prawdziwie włoskim stylu. Prezentacja została specjalnie przygotowana tylko dla gości tego wieczoru.
"WIECZÓR KONESERA z nutą mediolańskiego szyku"
Data: 13 kwietnia (środa)
Godzina: 19.30
Miejsce: LOFT 44, ul. Powązkowska 44, Warszawa
Dla mediów podczas eventu oraz w czwartek do godziny 12.00 istnieje możliwość przeprowadzenia wywiadu z Antonio D’Amico – zainteresowanych prosimy o kontakt.
Akredytacje na event: prosimy o kontakt.
Na życzenie przesyłamy również materiały prasowe oraz zdjęcia prezentowanych kolekcji.











