Z Gazety do Metra

Po 7 latach w "Gazecie Wyborczej w Katowicach" Angelika Swoboda przechodzi do działu wydarzeń dziennika "Metro" w Warszawie.

masz
masz
Udostępnij artykuł:

Jej teksty ukazują się w Metrze od początku czerwca.

"Zmieniam tytuł i miejsce zamieszkania, ale pozostaję wierna Agorze"- mówi Swoboda.

W Gazecie zajmowała się głównie dziennikarstwem kryminalnym. Pisała również materiały interwencyjne, reportaże społeczne, sylwetki ciekawych osób, wywiady lifestylowe ze znanymi ludźmi, teksty specjalistyczne do dodatków (m.in. Zdrowie i Uroda).

Wcześniej pracowała w Super Expressie.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Przejście z Gońca do Agory. Nowy dziennikarz "Wyborczej" i Gazeta.pl

Przejście z Gońca do Agory. Nowy dziennikarz "Wyborczej" i Gazeta.pl

Pracownicy w biurze bardziej efektywni? Allegro chwali się wynikami

Pracownicy w biurze bardziej efektywni? Allegro chwali się wynikami

Radio Nowy Świat zmienia siedzibę. "Konieczna decyzja"

Radio Nowy Świat zmienia siedzibę. "Konieczna decyzja"

Maciej Dowbor żegna się z "Dzień Dobry TVN". "Podjąłem decyzję"

Maciej Dowbor żegna się z "Dzień Dobry TVN". "Podjąłem decyzję"

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Red Carpet Media Group chce rosnąć za granicą. Tyle ma zarabiać

Red Carpet Media Group chce rosnąć za granicą. Tyle ma zarabiać