SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

12 firm w jednym intranecie

isens wprowadza jeden intranet w 12 firmach grupy CTL Logistics SA.

Zadaniem stworzonego intranetu jest poprawa komunikacji wewnętrznej w 12 firmach wchodzących w skład grupy CTL Logistics. Przygotowany intranet jest aktualnym źródłem informacji, które pozwalają zastąpić telefon i pocztę e-mail, co bardzo ułatwia i przyspiesza komunikację.

Atutem serwisu jest możliwość pobierania szablonów dokumentów firmowych oraz wszystkich aktualnych wersji raportów. Intranet posiada rozbudowaną książkę teleadresową składającą się z bazy wszystkich firm i pracowników grupy. Książkę teleadresową można przeszukiwać za pomocą wielu kryteriów, dzięki czemu szybko znajduje się potrzebne dane kontaktowe.

W skład intranetu wchodzi również wewnętrzny sklep, w którym firmy mogą zamawiać potrzebne gadżety promocyjne. Sklep jest w pełni „automatyczny” – można w nim wybrać produkt, obejrzeć go i zamówić określoną ilość, a zlecenie przesyłane jest drogą elektroniczną do realizacji.

Cześć informacji zamieszczanych na stronach Intranetu pochodzi z monitoringu prasy, co pozwala wszystkim pracownikom zapoznać się z aktualnymi artykułami opublikowanymi na temat firmy. Ważną funkcję w intranecie pełnią narzędzia integracyjne, spośród których najciekawsza jest galeria firmowa. Gromadzi ona zdjęcia oraz filmy z imprez i konferencji organizowanych przez CTL Logistics.

Dzięki zastosowaniu Intranetu przygotowanego przez agencję isens już po kilku dniach, zauważyliśmy poprawę komunikacji między wszystkimi firmami z grupy CTL - powiedziała Renata Sikora-Kuklewicz, dyrektor marketingu w CTL Logistics.

Jest to już trzecie rozwiązanie intranetowe, które uruchomiliśmy w 2006 roku. Cieszy nas wzrost świadomości Klientów doceniających skuteczność tego typu rozwiązań i ułatwień, jakie one z sobą niosą. Intranet CTL Logistics jest doskonałym przykładem na to, jak można usprawnić komunikację wewnętrzną i dostęp do informacji w grupie wielu firm – mówi Grzegorz Krzemień z firmy isens.

Intranet można dowolnie rozbudowywać dzięki systemowi CMS (system zarządzania treścią). Dzięki niemu administrowanie intranetem i publikowanie nowych artykułów czy też dokumentów jest dokonywane przez pracowników CTL Logistics w szybki i prosty sposób.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 12 firm w jednym intranecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl