SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

162 tys. widzów nowego teleturnieju Krzysztofa Ibisza „Joker”

Prowadzony przez Krzysztofa Ibisza teleturniej „Joker” po trzech tygodniach emisji gromadzi średnio 162 tys. widzów. W pierwszym tygodniu teleturniej śledziło 139 tys. osób, w drugim - 176 tys., a w trzecim - 170 tys.

Joker; fot. ATM Grupa Article

Teleturniej „Joker” na antenie Super Polsatu oglądać można od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00, począwszy od 6 listopada 2017 roku. Średnia oglądalność audycji do 23 listopada br. wyniosła 162 tys. widzów, co przełożyło się na 1,02 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 0,85 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

W pierwszym tygodniu teleturniej śledziło 139 tys. widzów, w drugim - 176 tys., a w trzecim - 170 tys.

Największą widownię przyciągnął odcinek z 15 listopada br., który śledziło średnio 220 tys. osób.

- Super Polsat funkcjonuje na rynku od początku tego roku i już zdobył zaufanie widzów, co bardzo nas cieszy. „Joker” jest pierwszą nową produkcją, którą wprowadziliśmy w listopadzie do ramówki tej stacji. Wyniki teleturnieju są bardzo dobre - dwa tygodnie temu mówiła portalowi Wirtualnemedia.pl, Monika Wojdyga-Makowska, szef anteny. - W listopadowej ramówce oprócz „Jokera” wprowadzamy kolejne programy. W niedzielę, 12 listopada, widzowie mogli zobaczyć pierwszy odcinek serii dokumentalnej „SuperLudzie” opowiadającej o niezwykłych niepełnosprawnych, dla których niemożliwe nie istnieje. Mogę zapewnić, że to nie koniec nowości w naszej stacji - komentowała.

Polska wersja „Jokera” oparta została na francuskim formacie o tym samym tytule, który powstał w 2015 roku. W naszym kraju jego produkcją zajmuje się ATM Grupa.

Formuła teleturnieju polega na tym, że każdy uczestnik odpowiada na 10 pytań wiedzowych z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych „Jokerów”, które służą do eliminacji niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia.

Niepoprawna odpowiedź nie kończy gry uczestnika, ale skutkuje utratą 3 Jokerów, a jeżeli uczestnik już ich nie posiada - traci wtedy 3 stopnie na tabeli wygranej. Rozgrywka po utracie lub wykorzystaniu Jokerów będzie trudniejsza. Nagrodą główną w programie jest 50 tys. zł.

Gospodarzem „Jokera” został Krzysztof Ibisz, który po kilkuletniej przerwie powraca jako gospodarz formatu teleturniejowego.

Super Polsat to nowy kanał, który 2 stycznia br. w naziemnej telewizji cyfrowej zastąpił Polsat Sport News. Jego średni udział w pierwszym półroczu br. wyniósł 0,72 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 162 tys. widzów nowego teleturnieju Krzysztofa Ibisza „Joker”

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Arton
Bardzo dobra produkcja. Przyjemnie się ogląda..
12 4
odpowiedź
User
pdod
Jak na podrzędny kanał to nie takie złe wyniki. Gdyby tylko większą reklame jeszcze zrobić to może by było lepiej.
10 2
odpowiedź
User
Andrzej
Dobry teleturniej więc nie dziwią dobre wyniki
8 2
odpowiedź
User
ADRIAN
Super wynik w tak trudnym paśmie. Lubię teleturnieje, dobrze, że wracają także w Polsacie.
5 2
odpowiedź
User
Nachos
W zasadzie można się zgodzić - bardzo dobry teleturniej i spodziewam się że Joker trafi wkrótce albo niedługo do ogólnego Polsatu. Tam też ludziom się spodoba! Tylko znaleźć odpowiednią porę.
5 1
odpowiedź
User
Danup
Mega program ! ;) Zresztą jak wszystkie które prowadził Ibisz na polsacie. To jest człowiek stworzony do tej pracy ;) Super się to ogląda!
5 0
odpowiedź
User
Robert
Nie oglądałem jeszcze, ale po tym artykule chyba będę musiał poświęcić mu chwilę.
Polsat zawsze miał dobre teleturniej - mam nadzieję, że ten również taki będzie.
Napiszę coś jak będę już wiedział o czym piszę ...
2 0
odpowiedź
User
Czuk
Oglądałem kilka odcinków i uważam, ze jest to ciekawy teleturniej, a k. Ibisz daje radę.
2 0
odpowiedź
User
Maciek
Dobrze się na ten teleturniej patrzy. też właśnie po dobrych recenzjach internetowych zajrzałem do Super Polsatu i się nie rozczarowałem. Emocje są, a to się liczy najbardziej.
1 0
odpowiedź
User
Daniel
Ogladalem wersje FRANCUSKA.
Polska lepsza.
1 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing