SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

2loop Tech klientem PR Inspiration

Agencja PR Inspiration rozpoczęła współpracę z 2loop Tech, spółką technologiczno-badawczą, zajmującą się rozwojem i wdrażaniem innowacyjnych systemów recyklingu urządzeń wykorzystywanych w sektorze odnawialnych źródeł energii.

Article

Do kluczowych zadań PR Inspiration należeć będzie opracowanie strategii komunikacji, wprowadzenie spółki na rynek oraz przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji Pre-IPO. Działania planowane są w obszarze media relations oraz mediów społecznościowych.

- Szukaliśmy partnera z doświadczeniem w zakresie budowania strategii komunikacji marki, dlatego uznaliśmy, że dorobek PR Inspiration a także zaufanie jakim agencja cieszy się na rynku, gwarantują nam współpracę na najwyższym poziomie - mówi Marcin Karbowniczek, prezes zarządu 2loop Tech. - Rok 2021 będzie bardzo intensywny dla spółki - planujemy emisję akcji w ramach Pre–IPO i docelowo, w 2022 roku, wejście na NewConnect - dodaje.

Strony nie informują, na jaki czas zawarły umowę. Osobą odpowiedzialną za prowadzenie projektu ze strony agencji jest Marcin Grygierek, wiceprezes zarządu PR Inspiration.

2loop Tech to spółka technologiczno-badawcza, zajmująca się m.in. opracowaniem metody 100% recyklingu paneli fotowoltaicznych. Dzięki badaniom własnym oraz zawiązanemu konsorcjum badawczo-wdrożeniowemu z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, spółka wprowadza na globalny rynek innowacyjne, ekologiczne i efektywne kosztowo rozwiązania w obszarze recyklingu paneli fotowoltaicznych.

Dołącz do dyskusji: 2loop Tech klientem PR Inspiration

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl