SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

360 Content Team wydawcą magazynu „Zawód: Architekt” Izby Architektów RP

Agencja 360 Content Team (Biuro Reklamy Time SA) wygrała konkurs Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej (IARP) na produkcję i dystrybucję dwumiesięcznika „Zawód: Architekt” oraz obsługę serwisu Zawod-architekt.pl. Pierwszy numer, który powstanie przy wsparciu agencji, ukaże się już w lutym.

Article

Do zadań agencji 360 Content Team będzie należała wydawanie dwumiesięcznika (od planowania numeru po jego druk i dystrybucję) oraz bieżące prowadzenie serwisu Zawod-architekt.pl. W kwestiach merytorycznych zespół agencji będzie wspierać redakcja miesięcznika „Architektura-murator”, z redaktor naczelną Ewą P. Porębską (z wykształcenia jest architektem). 360 Content Team ma także dbać o promocję tytułu na wydarzeniach branżowych.

Za sprzedaż reklam odpowiada Biuro Reklamy Time – Dział Budowa, kierowany przez Rafała Araka.

Prezes Krajowej Rady Izby Architektów RP Małgorzaty Pilinkiewicz zaznacza, że celem magazynu jest m.in. „upowszechnianie rzetelnej wiedzy o architekturze i o praktycznych aspektach zawodu architekta, co ma istotne znaczenie dla upowszechniania wysokich standardów wykonywania tego zawodu.”

„Zawód: Architekt” to pismo o nakładzie 15 tys. egzemplarzy, docierające do wszystkich czynnych członków Izby, oraz firm, instytucji i urzędów, poświęcone jest zagadnieniom związanym z pracą architekta.

Time SA (Grupa ZPR Media) w swoim portfolio posiada tytuły i serwisy poświęcone budownictwu („Murator”, „Informator Budowlany-murator”, Murator.pl, Muratorplus.pl), wyposażeniu wnętrz („Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, Urzadzamy.pl) oraz architekturze („Architektura-murator”, „Architektura od Wnętrza”, „Warsztat Architekta”, Architektura.muratorplus.pl).

360 Content Team funkcjonuje w strukturach Biura Reklamy Time SA i zajmuje się realizacją projektów z zakresu content marketingu, głównie dla branży budowlano-wnętrzarskiej.

Izba Architektów Rzeczpospolitej Polskiej to samorząd zawodowy architektów działający od 2002 roku, zrzesza ok. 14 tys. architektów.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 360 Content Team wydawcą magazynu „Zawód: Architekt” Izby Architektów RP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl