SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rusza nowy kanał 4Fun Kids. „Najbezpieczniejsze miejsce w telewizji dla dzieci” (wideo)

We wtorek, 1 września nadawanie rozpocznie nowy kanał 4Fun Kids, który zastąpi 4Fun Gold. - Do uruchomienia tego konceptu przekonały nas doskonałe wyniki pasm dziecięcych na naszych kanałach 4Fun Dance oraz  4Fun Gold, a także ogromne zaangażowanie dzieci i ich rodziców w konkursach antenowych - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Mateusz Górecki, prezes 4Fun.

4Fun Kids ma być muzyczną stacją dostarczającą zabawy, edukacji i ruchu najmłodszym widzom, oraz relaksu - ich opiekunom. Grupą docelową kanału będą stanowić dzieci w wieku 1-11 lat i ich rodzice w wieku 20-49 lat.

Z kolei starsze dzieci będą miały szansę aktywnie uczestniczyć w tworzeniu poszczególnych programów - uruchomienie nowego kanału połączono z konkursem na prezentera 4Fun Kids.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

- Do uruchomienia tego konceptu przekonały nas doskonałe wyniki pasm dziecięcych na naszych kanałach 4Fun Dance oraz 4Fun Gold, a także ogromne zaangażowanie dzieci i ich rodziców w konkursach antenowych. Mamy bardzo prostą misję, która przyświeca wszystkim naszym działaniom: chcemy stworzyć najbezpieczniejsze miejsce w telewizji dla dzieci. Wszystko w ramach i wokół muzyki, która jest niezwykle istotnym elementem wczesnoszkolnego rozwoju dzieci - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Mateusz Górecki, prezes 4Fun.

Programy dla dzieci w nowej stacji będą emitowane codziennie od godziny 6.00 do 21.00. W ramach pasm dziecięcych 4Fun Kids pojawią się takie pozycje jak: muzyczne pasmo „Budzimy się z 4Fun Kids”, „Uczę się angielskiego z 4Fun Kids”, „Jestem gwiazdą 4Fun Kids!”, „Gimnastyka dla smyka”, „Rysujemy z 4Fun Kids” oraz „Zasypiamy z 4Fun Kids”. Po 21.00 startuje skierowane dla opiekunów dzieci pasmo „Pora relaksu”.

W 4Fun Kids będzie również obecna muzyka karaoke.

- Wiemy, że rodzicie nie mogą opiekować się swoimi pociechami non stop i zwłaszcza w dobie pandemii, są zmuszeni odsyłać je przed ekran. Dzięki 4Fun Kids nie muszą już mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Chcemy skończyć z bezczynnym siedzeniem  dzieci  przed  telewizorem. Dlatego,  oprócz największych dziecięcych przebojów stawiamy na zabawę, edukację i ruch. - mówi Iga Mackiewicz, dyrektor programowa 4Fun. - Dodatkowo, tak jak we wszystkich kanałach 4Fun, w 4Fun Kids nie zabraknie interakcji z widzami. Przewidujemy m.in. możliwość wysyłania zdjęć i filmów bezpośrednio na antenę, jak również muzyczne dedykacje i decydowanie o tym jaka piosenka pojawi się na antenie - dodaje.

Partnerami 4Fun Kids są kanały muzyczne dla dzieci z serwisu YouTube, m.in. „Śpiewanki TV”, „Śpiewające brzdące”, „Dziecięce przeboje”, „Sing sing” oraz „Urwisowo”.

Spółka 4Fun Media kilkanaście dni temu uzyskała zgodę na nadawanie nowej stacji od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

4Fun Kids wystartuje we wtorek, 1 września 2020 roku o godz. 6.00. Stacja zastąpi 4Fun Gold. 4Fun Kids będzie można oglądać u tych samych operatorów, u których dotychczas dostępny był kanał 4Fun Gold.

4Fun Media planowało uruchomić 4Fun Kids dwa lata temu, nadawca wówczas otrzymał koncesję KRRiT na nadawanie nowej stacji.

Średni udział 4Fun Gold w Polsce w 2019 roku wyniósł 0,03 proc.

Dołącz do dyskusji: Rusza nowy kanał 4Fun Kids. „Najbezpieczniejsze miejsce w telewizji dla dzieci” (wideo)

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mark
przynajmniej jest czego słuchać :)
odpowiedź
User
mama
korzystałam z pasma, skorzystam z kanału. Takie czasy. Lepsze to zdecydowanie niż durne bajki.
odpowiedź
User
BARTEK
Szkoda, że nie jest w HD.
odpowiedź