SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

94 w eterze

2 września wystartowało nowe radio - RADIO 94, które promuje treści związane z motoryzacją, aktywnością życiowa i dążeniem do sukcesu

2 września na częstotliwości 94 FM w Warszawie wystartowało nowe radio - RADIO 94.

Radio 94 ma promować treści związane z motoryzacją, aktywnością życiową, dążeniem do sukcesu.

"Z takimi wartościami utożsamia się każdy prawdziwy mężczyzna i to dlatego do niego właśnie skierowany jest program Radia 94" - informuje nadawca.

"Jedną z nielicznych przyjemności w życiu mężczyzny - oczywiście oprócz kobiet - jest szybka jazda dobrym wozem" - mówi Zbigniew Winiarek, Dyrektor Generalny Radia 94. Podobnie jak w życiu mężczyzny, także w Radiu 94, motoryzacja odgrywa dużą rolę.

"Będziemy mówić o bezpieczeństwie jazdy, zdrowiu, codziennym życiu oraz oczywiście o kobietach. Czy w samochodzie, czy w łóżku, muzyka Radia 94, sprawi przyjemność i doda energii" - stwierdza Adam Kuklewicz, Dyrektor Programowy Radia 94.

94 to nie tylko radio, ale również Klub 94. Będzie on łączył stałych słuchaczy radia w społeczność, społeczność dyskusji i rozrywek. Każdy może słuchać Radia 94, ale nie każdy może stać się członkiem ekskluzywnego Klubu. Przepustką do niego są Złote Karty Klubu 94, których 200 tysięcy zostanie rozdanych wśród mężczyzn w Warszawie.

"Mamy nadzieję wprowadzić nową jakość życia i bycia mężczyzn. Na klubowiczów czekają elitarne kluby i spotkania z wyjątkowymi ludźmi, aktywny wypoczynek, sport... i główna nagroda - Renault Avantime. Złota Karta Klubu 94 stanowi więc przepustkę do prawdziwego, męskiego świata" - mówi Ewa Lewandowska, odpowiedzialna za promocję Klubu 94 i Radia 94.

Radio 94 oraz Klub 94 mają być odpowiedzią na potrzeby współczesnych mężczyzn zainteresowanych nie tylko biznesem i polityką, ale również aktywnym życiem, motoryzacją i kobietami.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 94 w eterze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl