SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Abercrombie & Fitch w emocjonalnej kampanii nawiązuje do dziedzictwa marki (wideo)

Firma odzieżowa Abercrombie & Fitch rozpoczęła kampanię pod hasłem „This is the time” adresowaną przede wszystkim do osób w wieku 21-24 lata. Za jej przygotowanie i realizację odpowiada agencja The Richards Group.

Article

Na zintegrowaną kampanię składają się dwa telewizyjne spoty: 30 i 60 -sek. Opowiadają historie różnych osób, młodych kobiet, trójki przyjaciół, dwóch specjalistów walczących o projekt. Zarazem reklamy te prezentują różne style odzieżowe, które mają podkreślać dziedzictwo marki A&F, która powstała w 1892 roku.

Jak mówi Will Smith, CMO marki A&F to nie jest tylko zwykła kampania. Działania te mają pokazywać 125-letnie dziedzictwo marki. - Chcemy zabrać cię ze sobą w podróż, a ty będziesz chciał być częścią tej przejażdżki - powiedział Will Smith.

Punktem wyjścia do obecnej kampanii marki A&F były wnioski do jakich marketer doszedł wspólnie z nowo wybraną agencją - główni odbiorcy marki czyli osoby w wieku 21-24 lata przeżywają w swoim życiu okres transformacji, ponieważ wchodzą w pewne relacje, zaczynają karierę zawodową, wyprowadzają się z domów rodzinnych, zakładają własne życie itp. Marka chce w tych zmianach uczestniczyć, będąc ich częścią.

Według Kantar Media firma A&F wydała na reklamy w 2016 roku 10,8 mln dolarów, z kolei od stycznia do czerwca br. - 2,1 mln dolarów.

Obecna kampania, po raz pierwszy od wielu lat obejmować będzie telewizję (m.in. Comedy Central, E!, ESPN). Dodatkowe działania obejmują też Snapchat, social media itp. Dodatkowo aktywności mają obejmować również eventy muzyczne, program lojalnościowy A&F Club. Marka nawiązała też współpracę z takimi platformami muzycznymi, jak Spotify.

Abercrombie & Fitch pracuje z agencją The Richards Group od wiosny br.

Dołącz do dyskusji: Abercrombie & Fitch w emocjonalnej kampanii nawiązuje do dziedzictwa marki (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl