SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Adam Hlebowicz: z Polskiego Radia do IPN. Jest zastępcą dyrektora biura edukacji narodowej

Były dyrektor Programu III Polskiego Radia Adam Hlebowicz objął stanowisko zastępcy dyrektora biura edukacji narodowej w Instytucie Pamięci Narodowej - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Dyrektor Programu III Adam Hlebowicz, foto: Polskie Radio Article

Redaktor naczelny radiowej Trójki Adam Hlebowicz i jego zastępca Szymon Sławiński zostali odwołani przez zarząd Polskiego Radia w maju br. Zastąpili ich Wiktor Świetlik oraz Wojciech Surmacz.

Szymon Sławiński był wicedyrektorem radiowej Trójki od lutego ub.r. (w marcu, po rezygnacji Pauliny Stolarek-Marat, przez krótki okres zarządzał stacją), a Adam Hlebowicz dyrektorem rozgłośni został w kwietniu ub.r.

Zdymisjonowani dyrektorzy Trójki nie zostali zwolnieni i otrzymali propozycje pozostania w firmie na innych stanowiskach.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Adam Hlebowicz rozstał się z Polskim Radiem i rozpoczął pracę z Instytucie Pamięci Narodowej, obejmując stanowisko zastępcy dyrektora biura edukacji narodowej (dyrektorem tej struktury jest Justyna Skowronek).

Z naszych informacji wynika, że także Szymon Sławiński miał rozpocząć pracę w IPN na stanowisku kierowniczym. - Nie potwierdzam tego, do końca września pozostaję pracownikiem Polskiego Radia - odpowiada Wirtualnemedia.pl Sławiński.

Według badania Radio Track od marca do maja br. Trójka miała 7 proc. udziału w rynku słuchalności.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Adam Hlebowicz: z Polskiego Radia do IPN. Jest zastępcą dyrektora biura edukacji narodowej

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ere
I tak to zawsze znajdzie się ciepła posadka. Ot, Polska...
37 13
odpowiedź
User
Nie lubie pis
Po licznych sukcesach.....
34 13
odpowiedź
User
Dobra wiadomość
No i tam jest Jego miejsce.
19 12
odpowiedź
User
rozbawiony socjalistami z piSSu
W IPN?
A nie lepiej w PZU ? A nie...tam już "specjalistka" zajęła wakat...
Musi pan poczekać chwilę p. Adamie
34 13
odpowiedź
User
zawód dyrektor
i tyle. A IPN do likwidacji.
27 13
odpowiedź