SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agata Dondajewska i Julia Szczurek w Walk Social Media

Do zespołu agencji Walk Social Media dołączyły Agata Dondajewska i Julia Szczurek. Dondajewska wcześniej pracowała m.in. w San Markos i Płodni.com, a Szczurek - w Artiglo Group i Stowarzyszeniu Wiosna.

Od lewej: Agata Dondajewska i Julia Szczurek Article

Agata Dondajewska w Walk Social Media objęła funkcję social media manager. Będzie zajmować się kompleksową obsługą kanałów społecznościowych klientów oraz koordynacją pracy odpowiadających za to zespołów, a także działaniami new bussinesowymi.

Przez ostatni rok pracowała w San Markos, gdzie jako account manager realizowała projekty głównie z obszaru mediów społecznościowych, a także z zakresu ATL i BTL dla takich firm i marek jak Euronet Worldwide, Vision Express, Edenred Polska oraz Grana (Inka). Wcześniej przez prawie trzy lata była związana z agencją Płodni.com. Jako kierownik działu social media odpowiadała tam za realizację projektów m.in. dla: Kubusia (Grupa Maspex), Bolsa (CEDC) oraz Grupy Wirtualna Polska. Ponadto wykładała przedmiot social media na kilku uczelniach m.in. na UAM w Poznaniu, w ZPSB w Szczecinie i WSB w Poznaniu oraz jej dwóch wydziałach zamiejscowych.

Julia Szczurek jako junior project manager odpowiada w Walk Social Media za zarządzanie projektami z obszaru mediów społecznościowych dla wybranych klientów.

Ostatnio była związana z Artiglo Group, gdzie jako project assistant realizowała projekty z zakresu e-commerce, zarządzając komunikacją w social media sklepów internetowych Artiglo.pl, Printerrier.com i Neogift.pl. Wcześniej przez trzy lata pracowała w Akademii Przyszłości (Stowarzyszenie Wiosna) jako wicekoordynator. Zajmowała się koordynacją akcji społecznych skierowanych do dzieci ze Śląska, w tym wsparciem działań komunikacyjnych w obszarach media relations i social media oraz nadzorem nad pracą i rozwojem zespołu pond 100 wolontariuszy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agata Dondajewska i Julia Szczurek w Walk Social Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl