Agnieszka Szkuta z nową audycją w Esce Rock

Dziennikarka Agnieszka Szkuta poprowadzi nowy program „Szkuta Movie” w Radiu Eska Riock (Grupa Radiowa Time). - To audycja z muzyką serialową i filmową  - co obejrzeć, czego unikać i przede wszystkim - czego posłuchać! - czytamy w komunikacie.

ds
ds
Udostępnij artykuł:
Agnieszka Szkuta z nową audycją w Esce Rock

Agnieszka Szkuta to dziennikarka, prezenterka i producentka kreatywna porannego programu "@ktywacja" w Radiu Eska Rock. Na antenie stacji poprowadzi teraz nowy program „Szkuta Movie”.

Agnieszka Szkuta w nowym programie w Radiu ESKA ROCK

„Szkuta Movie” to godzinny program w każdy piątek o 21:00. - Agnieszka Szkuta zabierze was do świata serialowej nieoczywistej muzyki, która potem trafia do playlist, głośników samochodów i słuchawek - czytamy we wpisie stacji na Facebooku.

- Rozmowa o serialach stała się elementem small talku, czymś o czym rozmawiamy w pracy, przy stole. Polecamy znajomym kolejne tytuły. Ale muzykę najczęściej zostawiamy dla siebie, to intymny moment gdy coś nam podpowiada, że dany kawałek wpada w ucho. W piątkowe wieczory ja będę Tą, która wskazuje gdzie skierować ucho w czasie oglądania. To pierwszy taki program w polskiej radiofonii, który nie tylko mówi słuchaczowi co nowego, fascynującego może obejrzeć, ale przede wszystkim traktuje o tym, jak seriale zmieniają muzykę, którą znamy od lat i nadają im zupełnie nowe brzmienie - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Szkuta.

Wcześniej dziennikarka w Esce Rock prowadziła raporty w “Porannym W-fie”. Ma także na koncie autorski program popkulturalny „Socjal” poświęcony tematyce związanej popkulturą, internetem i mediami społecznościowymi. W programie były też informacje o kultowych grach komputerowych, filmach i serialach oraz prezentowano muzykę, która towarzyszy takim produkcjom. 

Niedawno podawaliśmy, że z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, iż nadal nie doszło do zakupu przez grupę ZPR Media stacji Muzo.FM. To zaś był warunek, jaki Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji postawiła by wpisać nową nazwę stacji - Eska Rock Extra. 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kanały tematyczne lawinowo tracą przychody. Alarmujące dane z europejskiego rynku

Kanały tematyczne lawinowo tracą przychody. Alarmujące dane z europejskiego rynku

Dino będzie rekrutować do stacji paliw. "Budujemy nowoczesną sieć w całej Polsce"

Dino będzie rekrutować do stacji paliw. "Budujemy nowoczesną sieć w całej Polsce"

Znany nadawca redukuje 600 miejsc pracy

Znany nadawca redukuje 600 miejsc pracy

Kanał Canal+ Action poszerza zasięg

Kanał Canal+ Action poszerza zasięg

Big techy tworzą własne media. Chcą kontrolować narrację

Big techy tworzą własne media. Chcą kontrolować narrację

Kolejny dyrektor w telewizji wPolsce24. Z przeszłością w TVP

Kolejny dyrektor w telewizji wPolsce24. Z przeszłością w TVP